Zpět na » Synot liga » Ščasný i Rajnoch na disciplinárku

Synot liga - Ščasný i Rajnoch na disciplinárku

Ščasný i Rajnoch na disciplinárku © -

0

Líbilo se

18.03. - Mladá Boleslav podlehla v pondělní dohrávce Spartě 1:4. V utkání byl navíc vyloučen Jan Rajnoch a na tribunu byl vykázán Zdeněk Ščasný. Oba se pak po zápase pustili do hlavního rozhodčího a za to je čeká od disciplinární komise trest.

Co se vlastně stalo? Běžel nastavený čas prvního poločasu a Rajnoch zajel šlapákem do Horváthova stehna, za což uviděl žlutou kartu. Bohužel pro něj to už byla jeho druhá, a tak musel jít předčasně do kabin. Při odchodu z hrací plochy ještě vztekle kopl do kapitánské pásky.


Zanedlouho sudí Kocourek odpískal konec prvního poločasu a okamžitě se na něj vrhl Ščasný, kterému se nelíbilo vyloučení boleslavského kapitána. Hlavní rozhodčí ho za to vykázal a padesátiletý trenér strávil druhý poločas na tribuně. „Nejsem žádný pako, abych chodil pořád na disciplinárku a aby mě takhle mladý kluk posílal na tribunu,“ řekl pro oficiální stránky Mladé Boleslavi.


Tomáše Kocourka kritizoval ihned po zápase v televizním rozhovoru. „Vyloučení v takovémhle zápase, to je opravdu legrační. Na jedné straně se karty dávají, připravuje se to, na druhé se nedávají. V takovémhle zápase pískat takovýhle rozhodčí, který má odpískaných šest zápasů, to - a ať se na mě nikdo nezlobí - to je opravdu výsměch,“ uvedl v pozápasovém rozhovoru pro ČT.


K nyní již bývalému kouči Mladé Boleslavi (Více ZDE.) se po zápase přidal i Jan Rajnoch. Oba teď můžou s velkou pravděpodobností počítat s padesátitisícovou pokutou, kterou jim vyměří šéf soutěže Ivo Lubas za kritiku sudích 24 hodin po utkání.


Ve čtvrtek pak ještě jejich případy bude projednávat disciplinární komise. Jan Rajnoch byl vyloučen, komise by ho tedy řešila tak jako tak. Za červenou kartu po dvou žlutých obdrží pravděpodobně jednozápasovou podmínku. Za následnou kritiku už ale může dostat trest tzv. „na tvrdo“. Mnohem pravděpodobnější je ale další finanční postih.


To Zdeněk Ščasný je na disciplinárce poměrně stálým hostem. Letos tam byl dvakrát a komise mu vyměřila nejprve třicet a podruhé dokonce sto tisíc korun. Tentokrát může čekat ještě tvrdší trest, protože tato provinění jsou u něj opakovaná.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jen ať to maj chlapci pěkně drahý, Ščasný si nevidí do úst a nedokáže se kontrolovat, jemu by se asi taky nelíbilo kdyby mu někdo nadával, nebo dost ostře kritizoval jen proto, že má zrovna v ten moment jiný názor než on. Jediný co ten rozhodčí udělal špatně bylo neodpískání faulu Řepovi napravo v rohu jak tam někoho odstrčil rukama a měl odpískat taky držení tomu Bolehlavskýmu a ne až pak oplácení Kadlece (to byl samo taky faul) Jinak tam možná byly nějaké drobné chyby, ale jako sorry, to co blije Ščasný a Rajnoch, to je jen pláč a kydání špíny, přitom i ta druhá karta nebyla bůh ví jak přísná, šel mu zezadu kolíkama na stehno, což je šlapák a za šlapáky se žlutá dává, tak ať se chlapec probere a hlavně ať se příště kontroluje když už jednu žlutou má a nechodí do toho jak guma. Já bych jim oběma napálil aspoň půl mega, ono by je to pro příště přešlo, je rozdíl kritizovat rozhodčího oprávněně za hrubé chyby a nebo takhle do médií blít hnůj (viz. že se něco připravovalo, nebo že měl informace že po něm půjdou ale od koho a jaké, to už neříct) to je jen trapná spekulace bez důkazů a to by takhle mohl pomlouvat každej každýho kdykoli se mu něco nelíbí. Je rozdíl když je to do očí bijící, nebo když jen někdo takhle trapně spekuluje a blije nesmysly kterým věří snad jen on Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12

SteveZ666
Reklama
Anketa

Byla druhá žlutá karta pro Jana Rajnocha oprávněná?

Ano (17)

Ano 41,5%

Ne (24)

Ne 58,5%
Celkový počet hlasů: 41
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články