Zpět na » Synot liga » Hodnocení 21. kola Gambrinus ligy

Synot liga - Hodnocení 21. kola Gambrinus ligy

Hodnocení 21. kola Gambrinus ligy © -

0

17.03. - FotbalPortal.cz se tradičně ohlédl za právě skončeným kolem. Sestavu kola jsme tentokrát vybrali v rozestavení 4-4-2. Který klub se stal týmem kola? Dozvítě se uvnitř článku!

Tým kola: Sparta Praha
Sparťanští fotbalisté pokračují ve velmi dobrých výkonech a nyní to potvrdili na hřišti soupeře, proti kterému se jim nedaří. Ovšem tentokrát Boleslav přehráli, vytvářeli si šance a od svého druhého gólu kontrolovali utkání.

Hráč kola: Pavol Straka
Slovenský útočník se stal hlavní postavou střetnutí mezi zachraňujícím se Jabloncem a o poháry bojujícím Brnem. Svými dvěma trefami ze 77. a 82. minuty zajistil Jablonci vítězství a přece jen větší klid do dalších ligových bojů.

Gól kola: Mickael Tavares
Běží 89. minuta, Slavia zahrává přímý kop a nutně potřebuje vstřelit branku, která by ji zajistila tři body. Po skrumáži u gólmana Bohemians se míč šťastně dostane k francouzskému záložníkovi a ten elegantně posílá míč patičkou do sítě. Slavia vítězí 2:1.

Mínus kola: Výtržnosti na stadionech
V Olomouci a v Jablonci řádili jednotlivci z táborů hostů a způsobili škody. Do Olomouce přijeli asi čtyři tisíce fanoušků Baníku a někteří z nich využili toho, že jsou v anonymitě a znepříjemňovaly duel mezi Sigmou a Baníkem. V Jablonci se pak vyřádili Brňané, kteří nejspíš nepřekousli to, že jejich hráči podali špatný výkon a prohráli. Bohužel, výtržnosti na stadionech byly, jsou a nejspíš i budou.

Plus kola: Choreografie
Abychom nebyli v předchozím ohledu jen pesimističtí, je třeba říct, že se některým fanouškovským táborům povedly pěkné choreografie. Baníkovci v Olomouci vytvořili z bílých a modrých kartoů nápis "FCB", ve vršovickém derby pak slávisté vytáhli transparent "Ať žijí naše Vršovice", což bylo doplněno červenými a býlými kartony. Zahanbit se nenechali ani fanoušci Bohemians, kteří vytáhli nápis "1905".

Sestava kola: Zlámal (Liberec) - Voříšek (Sparta), Hudec (Olomouc), Klein (Teplice), Škerle (Olomouc) - Tavares (Slavia), Rossi (Olomouc), Kušnír (Žižkov), Mareš (Teplice) - Straka (Jablonec), Kerič (Liberec)