Zpět na » Synot liga » Ščasný: V Boleslavi pravděpodobně skončím!

Synot liga - Ščasný: V Boleslavi pravděpodobně skončím!

Ščasný: V Boleslavi pravděpodobně skončím! © -

0

Líbilo se

17.03. - Trenér Mladé Boleslavi zaskočil přítomné novináře po utkání se Spartou. Prohlásil totiž, že vážně zvažuje odstoupení z trenérského postu.

V následných reakcích na dotazy zdůraznil, že nemluví pod vlivem emocí, ale po zralé úvaze. „Nejsem žádný pako, abych chodil pořád na disciplinárku a aby mě mladý kluk posílal na tribunu,“ prohlásil Ščasný.

Mladoboleslavský trenér sledoval celý druhý poločas z tribuny, kam ho vykázal rozhodčí Kocourek. Byl to následek slovní potyčky, která následovala po skončení prvního poločasu, v jehož závěru Kocourek sporně vyloučil domácího kapitána Rajnocha za faul na hostujícího Horvátha.

Ščasný ještě dodal k zápasu:
„Zápas jsme si prohráli sami už v prvním poločase,“ ale přesto rozhodčího zkritizoval i před novináři. „Necitlivě posuzoval fauly a v kvalitním zápase nesmyslně vyloučil hráče. Rozhodčí tak ovlivnil další průběh utkání. V kompletním složení bychom měli šanci bojovat alespoň o vyrovnání,“ dodal Ščasný, který v době, kdy mluvil s novináři, předpokládal, že své odstoupení ještě prodiskutuje s vedením klubu.
To hned večer po utkání FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha zasedlo k jednání.

Mladé Boleslavi se momentálně vůbec nedaří. Dokonce za svůj výkon v minulém kole na hřišti posledního Mostu viděli jak hráči, tak realizační tým vysoké pokuty.

Kam dál?

Petr Pánek / FotbalPortal.cz, fkmb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
P@wlüg - 17.03. Odpovědět

Nedivím se mu, chce to tu výměnu celého vedení ČMFS, za to že jsou prázdné stadiony totiž můžou oni. Raději si zajedu na fotbal jednou za měsíc do Německa, než se tu koukat na tu frašku.

P@wlüg
Reklama
Anketa

Bude Zdeněk Ščasný trenérem Mladé Boleslavi i v příštím utkání na hřišti Bohemians 1905?

Ano, bude. (13)

Ano, bude. 59,1%

Ano, ale bude jej muset vyhrát. (2)

Ano, ale bude jej muset vyhrát. 9,1%

Nebude, odstoupí sám. (6)

Nebude, odstoupí sám. 27,3%

Nebude, odvolá ho vedení klubu. (1)

Nebude, odvolá ho vedení klubu. 4,5%
Celkový počet hlasů: 22
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články