Zpět na » Synot liga » Vedení Baníku se omluvilo Sigmě Olomouc

Synot liga - Vedení Baníku se omluvilo Sigmě Olomouc

Vedení Baníku se omluvilo Sigmě Olomouc © -

0

Líbilo se

17.03. - Představitelé klubu Baník Ostrava se omluvili na svých webových stránkách Sigmě Olomouc a všem slušným fotbalovým fanouškům za výtržnosti, kterých se dopustili někteří příznivci, dá-li se to tak nazvat, slezského klubu.

Do Olomouce se vypravilo na čtyři tisíce ostravských fanoušků, kterým vedení Sigmy vyčlenilo celou obloukovou tribunu. Ta má kapacitu 3 800 míst. Fanoušci Baníku cestovali na zápas vlakem a auty, která tradičně vytvořila autokolonu jedoucí od Penny marketu z Lipníku nad Bečvou.

Ze čtyř tisíc příznivců se však našli tací, kterým o fotbal vůbec nešlo. Někteří výjezd do Olomouce brali jako příležitost pořádně se opít, jiní ničit vše, co jim příjde pod ruku a kazit utkání tím, že v nevhodnou dobu naházeli světlice na hřiště. Tím tak "poděkovali" vedení Olomouce, že jim vyhradilo severní tribunu.

Fanoušci Baníku tradičně povzbuzovali svůj tým celé utkání, i když jejich miláčci odehráli špatné utkání a nakonec zaslouženě prohráli. Tohle pozitivum však jasně přebily škody, kterých se dopustili neukáznění diváci.

Vedení slezského klubu se proto omluvilo představitelům Sigmy Olomouc a samozřejmě nevhodné chování odsuzuje. Je jen však na vedení Sigmy, zda ještě někdy dovolí ostravským fanouškům přijít na severní obloukovou tribunu.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Matth3w - 20.03. Odpovědět

nj mezi fans FCB jsou i dementi!!

Matth3w

sigmaster . pst Smajlík 15

dawe~FCB !

Po finále poháru 2006 Sparta-Baník hrané v Liberci tamní klub na škodách na stadionu ještě vydělal. Olomouc taky škodná nebude! Smajlík 7

Kepy_FCB

jak už jsem psal - klub nemůže být ztrátný přes pojištění. pokud tedy přijde více než 0 návštěvníků, tak je finančně v plusu.

Petr Polák

dekujeme za omluvu (curaci)

Sigmaster
leo - 17.03. Odpovědět

prej vytopili casino Smajlík 3 Smajlík 3

leo
Bejk - 17.03. Odpovědět

Myslím, že příště Sigma prodá Ostravě max. 500 lístků...

Bejk

taky bych řekl..

jurajsek

Pro Olomouc to zas od chacharů taky nejsou zanedbatelný peníze. Kdyby dali normální kótu, tak tam bude sedět 50 dědků z Hané. Jde jenom o to, jestli škody (maximálně vytrhaný sedačky + vyšší náklady na pořadatele) byly nižší, než kolik vydělali na vstupnym. ( To je to samý jako Slavia na Strahově dá rudejm k dispozici taky celej sever - a lupeny osolí na 200,- ). Takže, jestli bude zájem, tak nevim, proč by měl být příště problém.

Megashit
centos - 17.03. Odpovědět

Myslím, že ne. Znamenalo by to skupinky chacharů rozeseté po celém stadionu -> daleko větší potenciál problémů, než na té jedné tribuně.

centos
Bejk - 17.03. Odpovědět

Tjn.. ale budou nastvani.. z principu...:-)

Bejk
Hanzi - 17.03. Odpovědět

jn normalně chodi na sigmu tak 3000 divaku, ani ne... takže na tech banikovcich museli zarobit jak cip.... Smajlík 4

Hanzi

Megashit: Jedná se spíše o škody morální, než finanční. Olomouc vyjde Baníku vstříc a milí opilí pánové pustí vodu do kasina, odnesou si nějakou tu záchodovou mísu a další zajímavosti. To je hlavní problém. Každý mančaft je velmi dobře pojištěn a příjmy jsou tak zaručeně vyšší než ztráty. Škodu jednoduše platí pojišťovna a tak pro klub se neděje nic tak zázračného.

Petr Polák
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články