Zpět na » Synot liga » Teplice - Zlín 2:1 (2:0)

Synot liga - Teplice - Zlín 2:1 (2:0)

Teplice - Zlín 2:1 (2:0) © -

0

16.03. - Teplice přivítaly na svém stadioně zlínskou Tescomu, proti které chtěly prolomit tří zápasovou sérii porážek a to se jim nakonec i podařilo.

Domácí se na svého soupeře vrhli s vervou a již ve 12.minutě mohli poprvé slavit, na rohový kop si nejvýše vyskočil Klein a bylo to 1:0. Svěřenci trenéra Rady se trefili po více jak tří zapasovém půstu.

Velmi agilní byl především na pravé straně hrající Mareš. Ten se dostal k několik střelám, avšak ani jedna se neujala. Poté se již hra vyrovnala, Zlín zvýšil držení balónu a nepouštěl Teplice tolik do šancí.

Přesto domácí dokázali skórovat k radosti fanoušků i podruhé, v 38.minutě se míč dostal ke Smíškovi, jenž se tváří v tvář Barankovi nemýlil. Na hřišti se přiostřilo těsně před poločasem, Jiří Sabou ve snaze získat míč předvedl několik ostrých skluzů, což se nelíbilo Marku Zúbkovi. Ten do něj nevybíravě strčil a od rozhodčího okamžitě viděl červenou kartu.

Zvýšit mohl krátce po pauze Tomáš Jůn, z vyložené pozice však trefil pouze tyč, a po něm i Petr Smíšek, jenž po Vidličkově centru hlavičkoval těsně vedle.

Ten samý hráč mohl slavit i o chvilku později, Doležal poslal roh přesně na jeho hlavu a hlavička otřásla břevnem. Břevno olízla na druhé straně i dělovka Šmahaje z dobrých 35ti metrů. Nakonec se povedlo svěřencům kouče Hoftycha snížit, když v 90.minutě se prosadil Zbožínek, ale to bylo tak vše co hosté dopředu předvedli.

Žlutomodří se tak zaslouženě vrátili na třetí místo tabulky a ukázali, že se s nimi v letošním vyrovnaném ročníku musí stále ještě počítat.

Teplice - Zlín 2:1 (2:0)