Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka, 09. kolo

Synot liga - Zápisníček Ladislava Volešáka, 09. kolo

0

10.10. - V devátém kole Gambrinus ligy bylo k vidění derby pražských "S". V utkání se svým způsobem vyznamenali tři odchovanci Sparty - nyní slávisté Daniel Pudil a Ladislav Volešák v pozitivním slova smyslu, bývalý slávista Pavel Horváth tím nejhorším možným stylem. Pudil vstřelil vítěznou branku, Volešák nádherně odcentroval na pojišťovací gól a Horváth se nechal hloupě vyloučit.

"Tak tohle kolo bylo úžasné! Týmy Ostrava a Teplice hrály spolu a zaslouženě získaly po bodu. Potom jsme tedy věděli, že pokud na Spartě vyhrajeme a také jsme v to doopravdy věřili, protože Sparta není to, co bývala.

V utkání jsme nemohli začít lépe. Ve třetí minutě jsme zahrávali první rohový kop a Půďa dal trošku se štěstím gól kolenem, ale pak v kabině říkal, že to tak chtěl. Míč skončil v síti a vedli jsme tedy 1:0.

Poté se však Sparta trochu zvedla a díky standartkám nás lehce zatlačila, ale co prošlo na bránu, to měl jako vždy skvěle chytající Vaňous. Mysleli jsme si, že se první poločas dohraje už celkem v klidu, ale přišel neskutečný zkrat od Pavla Horvátha a zaloužená červená karta.

Je velká škoda, že po půli jsme se trošku zatáhli a více nedrželi míč na noze, také je škoda, že jsme dříve nedali druhou branku, protože věřím, že bychom na Spartě mohli vyhrát větším rozdílem než 2:0.

Oslava po zápase nebyla veliká, proběhla jen večeře a v jedenáct hodin jsem už byl doma v posteli. Musím říct, že se mi usínalo moc krásně.

Z ostatních zápasů mě potěšila výhra Budějek na Bohemce 2:0 a jak říkám, půjdou ještě hodně nahoru..."