Zpět na » Synot liga » Vysoké návštěvy ve 20. kole

Synot liga - Vysoké návštěvy ve 20. kole

Vysoké návštěvy ve 20. kole © -

0

Líbilo se

11.03. - Dvacáté kolo naší nejvyšší soutěže bylo velmi divácky atraktivní a to se projevilo i na návštěvnosti. Nejvíce diváků vidělo šlágr Ostrava - Slavia.

Na Bazalech se tísnilo 16336 fanoušků, kteří vytvořili fantastickou atmosféru, která připomínala tu z mistrovské sezóny z před čtyř let. Slušná návštěva se sešla i v AXA Areně, kde domácí Sparta přivítala Teplice. Počet diváků se tam vyšplhal až na číslo 14109.


A není divu, že právě tyto dva zápasy byly tak hojně navštívené. Mezi sebou se totiž utkaly první čtyři celky tabulky. Pozadu ale nezůstali ani na ostatních stadionech. Tradičně slušná návštěva se sešla v Ďolíčku, ale ani ta nepomohla klokanům ke čtvrtému vítězství. Na jaře se zvedá i Brno a s ním i domácí návštěvy. Na nepopulárním stadionu na Srbské bylo bezmála devět tisíc lidí.


Nejmenší návštěva se podle očekávání sešla v Českách Budějovicích. Jihočeši na jaře nehrají vůbec dobře, zatím vstřelili jen jeden gól, a tak se nemůžou divit, že na ně přišlo jen něco málo přes dva tisíce těch nejvěrnějších.


Přesto bylo dvacáté kolo nejvíce navštíveným v dosavadním průběhu ligy. Celkem si do ochozů našlo cestu 59994 diváků, což dává výborný průměr necelých 7500 fanoušků na zápas.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

u baniku se to cekat temer co 2 zapas neprekvapuje me to...

banicecek

Tak je to nádhera, že lidi zase chodí...asi je do ochozů popohnal i lepší herní projev některých týmů(Baník, Sparta)...no a to je jedině dobře Smajlík 1 . Snad to je dlouhodobější jev.

Kapřík
Makrel - 12.03. Odpovědět

jj FCB Smajlík 4

Makrel
MatyCZ (webmaster) - 11.03. Odpovědět

Škoda, že takové návštěvy nejsou na každý zápas.. Smajlík 11

MatyCZ
ojakub - 11.03. Odpovědět

Baník klasika Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

ojakub
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články