Zpět na » Synot liga » Rada: Vytratila se lehkost, je vidět útlum

Synot liga - Rada: Vytratila se lehkost, je vidět útlum

Rada: Vytratila se lehkost, je vidět útlum © Martin Kovařík - Petr Rada dohlíží na trénik

0

Líbilo se

10.03. - FotbalPortal.cz Vám přináší ohlasy z tiskové konference po zápase mezi Spartou a Teplicemi. Z vítězství 1:0 se radovala domácí Sparta.

Hostující trenér Petr Rada byl velmi nespokojený se situací, po které dostali jeho svěřenci jedinou branku utkání. "Věděli jsme, že to bude těžké utkání, Sparta má dobrou formu. Chtěli jsme vycházet ze zabezpečené obrany, což se dařilo. Bohužel jsme ze standartky dostali zbytečnou branku, bylo tam dost volných hračů. Tyč z trestného kopu a břevno vyplynuly ze hry. Ve druhé půli jsme chtěli hrát útočněji, ale Sparta byla lepší. Utkání pro nás nedopadlo dobře, Sparta vyhrála zaslouženě," uvedl k zápasu zklamaný Petr Rada. Na dotaz, proč Teplice nehrají útočně jako na pozim, řekl:"Doležal a Sabou nejsou v takové formě jako na podzim. Naši útočníci nejsou tak silní, vytratila se lehkost, je videt útlum." Stále však věří v pohárové umístění. "Nikdy jsem neřekl, že hrajeme o titul, ale máme před sebou stále deset zápasu, musíme se pokusit hrát pořád na špičce ligy.," dodal Rada.

Michal Bílek byl o poznání spokojenější. "Velmi dobrá první půle, nechybělo nasazení, dobrý pohyb. Ve druhé půli se hra vyrovnala, neměli jsme dobré zakončení, defenzíva však klapala dobře, celkově jsem s výsledkem spokojený, protože Teplice jsou stále mužstvo hrající o poháry." Na téma "trápící se Marek Kulič" uvedl: "Marek Kulič sehrál dobré utkání. Byl v pohybu, ale v koncovce se trápí, na tréninku na tom pracujeme, stále věřím, že se dá dohromady."

Střelec branky Michal Kadlec byl rád, že se Sparta dotáhla na Slavii. "Teplice neměly na Spartě co ztratit. Znali jsme výsledek z Ostravy, proto jsme se chtěli dotáhnout na čelo. To se podařilo. Branka nám pomohla, Teplice neměli vyloženou šanci, celé mužstvo pracovalo na jedničku." uvedl hrdina zápasu, který vstřelil svůj zatím životní gól. "Byl to můj nejdůležitější gól. Spíše to vyplynulo ze hry, koncetroval jsem se na balón, abych ho dobře trefil."

Trápící se Marek Kulič zatím vyhlíží branku marně. "Potřeboval bych dát gól jako sůl, ale hlavně, že se vyhrálo. Góly jsou potřeba, ale já jsem nyní spíše záložník. Hrajeme trochu jinak. Ale to mě neomlouvá a já věřím, že to prolomím v dalším zápase."

Návrátilec na Spartu Tomáš Jun byl zklamaný z předvedené hry. "My jsme přijeli s tím, že se nám poslední dva zápasy nepovedly, ale dnes jsme skoro neohrozili branku. Je to hra celého týmu, bojíme se hrát. Nepodařily se nám jarní zápasy, nejsme na tom psychicky dobře," řekl útočník Teplic. Co s ním udělal návrat na stadion Sparty, kde vyrostl? "Chtěl bych poděkovat publiku, bylo fantastické. Bodů je ve hře stále dost, my se musíme dostat z psychické deky, musíme doma porazit Zlín," uzavřel utkání odchovanec Sparta hrající v dresu Teplic.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Anketa

Kdo vstřelí na jaře více branek?

Marek Kulič (9)

Marek Kulič 56,3%

Tomáš Jun (2)

Tomáš Jun 12,5%

Michal Kadlec (5)

Michal Kadlec 31,3%
Celkový počet hlasů: 16
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články