Zpět na » Synot liga » Investorovi stadionu v Edenu hrozí konkurz

Synot liga - Investorovi stadionu v Edenu hrozí konkurz

Investorovi stadionu v Edenu hrozí konkurz © slavia.cz - Trénink fotbalistů Slavie

0

Líbilo se

06.03. - Teprve den po zveřejnění skutečných majitelů Slavie Praha se na veřejnost dostala další zajímavá informace. Podle serveru Ekonom.cz totiž hrozí společnosti E Side Property konkurz, který je investorem nového slávistického stadionu.

Jen tak pro zajímavost v čele této společnosti stojí dlouholetý bos sešívaných Vladimír Leška, který nebyl u slávistických fanoušků zrovna populární.


Podle informací serveru Ekonom.cz došla jednomu z věřitelů E Side trpělivost, a proto se rozhodl k tomuto nepopulárnímu kroku. Tuto informaci však dementoval mluvčí společnosti Alexandr Kliment. "Vylučujeme ale naši insolvenci a jsme rozčarováni tímto způsobem řešení," řekl týdeníku Ekonom.


Konkurz ale neznamená zánik společnosti, jak si mnozí myslí. Je to jen zpeněžení majetku za účelem uspokojení věřitelů. V praxi by to tedy znamenalo, že by se E Side Property musela zbavit části svých movitých či nemovitých věcí. Stavbu a provoz stadionu by to ohrozit nemělo.


Tato nepříjemná informace se na veřejnost dostala teprve den po té, co byli odtajněni noví majitelé Slavie. Ti tak udělali mimo jiné proto, že se v médiích stále častěji objevovaly nepravdivé spekulace spojené s informacemi o většinovém vlastnictví Slavie a financování nového stadionu, které poškozovaly dobré jméno klubu, jeho partnery a také společnost E Side. Takže ani zveřejnění nových majitelů nepřineslo výrazné změny.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dr.guma - 07.03. Odpovědět

Hooray.... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 6

dr.guma
MatyCZ (webmaster) - 06.03. Odpovědět

Hehe, Leška je prostě mistr! Smajlík 3 Smajlík 3

MatyCZ
Mattess - 06.03. Odpovědět

Svěřit něco Leškovi Smajlík 15

Mattess

No prosim Smajlík 14

Jack Tortuga
Reklama
Anketa

Věříte těmto informacím serveru Ekonom.cz ?

Ano (19)

Ano 61,3%

Ne (12)

Ne 38,7%
Celkový počet hlasů: 31
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články