Zpět na » Synot liga » Slavia vyřazena Líšní!

Synot liga - Slavia vyřazena Líšní!

0

11.10. - Vedoucí celek Gambrinus Slavia Praha končí v poháru ČMFS. Postaral se o to divizní celek Líšeň, který v přestřelce zdolal Slavii 4:3. Po Baníku a Teplicích je tak Slavia třetím vyřazeným týmem z vedoucí čtveřice Gambirnus ligy. Zůstala už jen Sparta.

Zatímco pro domácí to byl svátek, Slávisté nastoupili v hodně kombinované sestavě. Motivace byla jasně na straně Líšně, což se v konečném součtu ukázalo jako klíčové.

Divizní celek se velkého soka nezalekl a od začátku udivoval svou ofenzivou. První branka padla už po čtyřech minutách hry, když Vorla překonal Jaroš. Slávistická obrana chybovala a domácí si v první dvacetiminutovce vytvořili několik velkých příležitostí. Jednu z nich využil v 18. minutě Outrata.

Až poté se začali Slávisté více tlačit do útoku. Větších šancí ale moc neměla a mohla být alespoň ráda, že v 41. minutě snížil Ĺ enkeřík.

Ovšem i druhou půli rozehráli Líseňští více než skvěle v 56. minutě už vedli 4:1 po gólech Outraty a Cupáka. Slávisté si v dalším průběhu vytvořili místy až drtivý tlak, ovšem náskok soupeře už byl velký. Ăščastník Ligy mistrů vstřelil ještě dva góly, ale to nestačilo.

Vyprodaný stadion po závěrečném hvizdu jásal. Dalším soupeřem Líšně bude prvoligová Viktoria Žižkov.