Zpět na » Synot liga » Hodnocení 19. kola Gambrinus ligy

Synot liga - Hodnocení 19. kola Gambrinus ligy

Hodnocení 19. kola Gambrinus ligy © -

0

Líbilo se

03.03. - Třetí jarní kolo je minulostí a FotbalPortal.cz se za ním ještě naposledy poohlédl. V článku se dozvíte naši sestavu kola. Naleznete i další rubriky.

Tým kola: 1. FC Brno
Fotbalisté Brna si po výhře nad Slavii smlsli nad daším týmem ze špice tabulky. Tentokrát byla jejich výhra o to cennější, že byla vybojována na půdě soupeře. Teplice byly v utkání horší a zaslouženě prohrály. Brno má formu a přibližuje se kýženému třetímu místu.

Hráč kola: Jakub Řezníček
Devatenáctiletý mladík ve službách Mladé Boleslavi se zaskvěl dvěma trafami proti Budějovicím. Jeho góly znamenaly těsnou výhru 2:1, a proto mu udělujeme tento tiul. Řezníček dostává na jaře od kouče Ščasného hodně příležitostí a mladý útočník se mu za to odvděčil.

Gól kola: Václav Svěrkoš
Pěkných branek nebylo v 19. kole Gambrinus ligy málo. Nakonec jsme zvolili trefu ostravského Svěrkoše, který po přiťuknutí Rajtorala vystřelil z první a míč po jeho střele skončil za bezmocným Ilizim.

Překvapení kola: Debakl Plzně
Plzeňská Viktoria patří v této sezoně k tomu lepšímu a zvlášť doma bývá velmi nebezpečná. Proto všechny překvapila její hladká domácí prohra s Baníkem Ostrava. Plzni se nedařilo nic, byla všude o krok zpět než její soupeř, což nebývá u ní zvykem. Svěřenci kouče Levého budou chtít na tento zápas brzy zapomenout.

Zklamání kola: Bezzubý útok Sparty a Teplic
Po osmnácti kolech byly Sparta a Teplice na druhém resp. třetím místě. Ovšem jejich ofenziva byla v tomto kole marná. Tepličtí se nedokázali prosadit proti dobře zorganizované obraně Brna a to samé se dá říct o Spartě. Obhájce titulu si neporadil s defenzivou Olomouce. Šancí měly oba týmy jako šafránu.

Sestava kola: Zlámal (Zlín) - Komárek (Olomouc), Trousil (Brno), Řezník (Baník) - Lira, Polách (oba Brno), Papoušek (Liberec), Tinga (Žižkov) - Řezníček (Boleslav), Magera, Svěrkoš (oba Baník)

Michal Sitek / redakce GL / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Anketa

Bude Brno pokračovat ve výborných výkonech?

Určitě, mají skvělé mužstvo (31)

Určitě, mají skvělé mužstvo 58,5%

Spíše ano (16)

Spíše ano 30,2%

Spíše ne (3)

Spíše ne 5,7%

Ne, v žádném případě (3)

Ne, v žádném případě 5,7%
Celkový počet hlasů: 53
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články