Zpět na » Synot liga » Večeřa zůstane v Ostravě minimálně o rok déle

Synot liga - Večeřa zůstane v Ostravě minimálně o rok déle

Večeřa zůstane v Ostravě minimálně o rok déle © fcb.cz - Karel Večeřa

0

Líbilo se

27.02. - Karlovi Večeřovi sice v létě končila v Ostravě smlouva, ale vedení Baníku neváhalo a uplatnilo opci, která zaručuje že, dvaapadesátiletý kouč by měl v Ostravě zůstat až do června roku 2009.

Generální manažer Werner Lička je s Večeřou spokojen a to jen dokumentuje fakt, že bude jednat o dalším prodloužení kontraktu, který by měl vypršet až v létě 2010.


„Je to signál pro veřejnost, fanoušky, média, ale i pro samotné hráče A mužstva, že žádné velké změny nejsou v plánu,“ ujistil fanoušky generální manažer Baníku na klubových stránkách, že ve stabilizaci kádru se bude pokračovat i nadále. Pro trenéra je to určitě dobře, protože si bude mít na rozdíl od jiných možnost pokračovat v koncepční práci.


A samotný Večeřa byl také s prodloužením smlouvy spokojen. „Považuji Baník za velkoklub. Tohle by potěšilo asi každého trenéra, protože tím dostává jasně najevo, že svou práci dělá rád, ale něco na ní asi i je. Byl bych rád, kdybychom takhle kráčeli i dál,“ řekl pro oficiální stránky Baníku Ostrava.


Ostrava je jeho čtvrtou ligovou štací, před ní trénoval Brno, Drnovice a Jihlavu. S Baníkem je v současné době v ligové tabulce na čtvrtém místě a je tak blízko účasti v pohárové Evropě. V nejbližších dvou kolech jí ale nečekají zrovna lehcí soupeři. V příštím kole zavítá na půdu ambiciózní Plzně a po té doma přivítá Slavii.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 27.02. Odpovědět

Pan Večeřa je dobrý trenér,ale podle někoho je to KRETÉN,že pane ŘEPKA?

Mattess
Reklama
Anketa

Dovede Karel Večeřa svůj tým do pohárové Evropy?

Ano (30)

Ano 85,7%

Ne (5)

Ne 14,3%
Celkový počet hlasů: 35
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články