Zpět na » Synot liga » Bohemians prodloužili smlouvy s pěti mladíky

Synot liga - Bohemians prodloužili smlouvy s pěti mladíky

Bohemians prodloužili smlouvy s pěti mladíky © fc-bohemians.cz - Hráči Bohemky slaví gól

1

Líbilo se

26.02. - Vedení Bohemians 1905 dnes ráno prodloužilo smlouvy pěti mladíkům z prvoligového kádru. Nové kontrakty do června 2011 podepsali Milan Škoda, Jan Morávek, Ivan Hašek, Jan Moravec a David Bartek.

Všem těmto hráčům končili v červnu stávající smlouvy, a pokud by tedy neprodloužili, mohli by odejít takzvaně za hubičku. "Pro Bohemku je to významný den, protože prodloužila spolupráci s hráči, kteří jsou její budoucností a o které je zájem v Evropě. I to je důkaz další stabilizace klubu," řekl spokojeně pro oficiální stránky Bohemians trenér Zbyněk Busta.


Celé pětice se postupně i přes svůj nízký věk začíná prosazovat do základní sestavy. Jan Morávek dokonce o víkendu vstřelil svou první ligovou branku. Nejstaršímu z již zmiňované pětice Milanovi Škodovi je pouhých dvaadvacet let a to jen dokazuje, že klokani sází mládí.


Zelenobílí vsadili při svém znovuzrození v roce 2005 na odchovance a tato cesta se zatím vyplácí. V současném kádru je patnáct odchovanců. „Tito kluci vyrůstali pod vedením trenéra Busty prakticky od svých fotbalových začátků, takže je pouto mezi hráči a trenérem velmi pevné. I proto se v Bohemce rozhodli pokračovat, i když někteří měli lukrativnější nabídky,“ řekl pro klubové stránky ředitel klubu Lukáš Přibyl.


Do dalších týdnů si tak nezbývá přát nic jiného, než aby přišli lepší výsledky a aby se tým Zbyňka Busty co nejdříve zachránil. Druhá ligy by nebyla pro tyto talentované fotbalisty to pravé ořechové.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, bohemians1905.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Raspi - 27.02. Odpovědět

Já si myslím, že Morávek je zrovna hráč, který bude jednou v repre. Už ho sleduji delší dobu a má nejen talent, ale je to i skvělý kluk povahově. A tak chci říct, že bohemka udělala dobře, že si kluky podepsala na další roky, protože za ně jednou dostanou slušné peníze. Smajlík 4

Raspi
JoeSFC - 26.02. Odpovědět

*být Smajlík 5

JoeSFC
JoeSFC - 26.02. Odpovědět

z tohohle článku musí výt všichni na větvi Smajlík 4

JoeSFC
Hory - 26.02. Odpovědět

To nemusíš číst, nikdo tě nenutí Smajlík 7

Hory
JoeSFC - 27.02. Odpovědět

pravda ale já se chtěl dostat na fotbalportal z footballareny a klik jsem na odkaz-náhodou tohoto článku a když už jsem na něj klik tak i přečetl..toť vše.. Smajlík 1 Smajlík 10

JoeSFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články