Zpět na » Synot liga » Úspěšné debuty posil

Synot liga - Úspěšné debuty posil

Úspěšné debuty posil © -

0

Líbilo se

20.02. - V zimním přestupovém období změnilo mnoho hráčů klubový dres. Je odehrané první jarní kolo, několik posil zazářilo, někdo nesplnil očekávání. Zkusme se podívat na nováčky v prvních třech klubech ligy, které posilovaly nejvíce.

Slavia

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Jaroslav Černý - předvedl skvělý výkon a hlavně díky němu vybojovala Slavia vítězství proti "antifotbalovým" Českým Budějovicím. Neztratil se ani v duelu s Tottenhamem, za tento nákup si mohou sešívaní gratulovat.

hvězdahvězdahvězdahvězda

David Střihavka - proti Tottenhamu ukázal své možnosti, bojoval, patřil k lepším hráčům. V duelu s Budějovicemi se však brzy zranil a musel odstoupit.

hvězdahvězdahvězda

Goce Toleski - do Poháru UEFA nezasáhl, v ligovém zápase podal dobrý výkon. Dostal se do mnoha šancí, ale góly, které se od něj čekají, nedal.

hvězdahvězda
Marek Jarolím - poměrně zklamání. Je pravda, že nehrál ve středu zálohy, jeho strýc Karel Jarolím ho zkoušel na pravé křídlo, což mu vůbec nesvědčilo. Po menším zranění vystřídal. Očekávání rozhodně nenaplnil.

hvězda

Martin Abraham - v pátek přestoupil ze Sparty a v neděli hrál zápas. Tento fakt se hodně podepsal na jeho výkonu. Nastoupil do prvního soutěžního zápasu po pěti měsících. Své maximum rozhodně nepředvedl, do budoucna musí přidat. Potřebuje čas.

Josef Kubásek a Jan Blažek zatím nenastoupili.

Sparta

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Kamil Vacek - posila "neposila". Přišel sice již v létě, ale na podzim byl zraněný a dostal čas na aklimatizaci. Zapadlý talent českého fotbalu restartoval skvěle svou fotbalovou kariéru. Hrál výborně, byl u všeho, dostal se do sestavy kola. To vše korunoval pěkným gólem do branky Zlína.

hvězdahvězdahvězdahvězda

Tomáš Sivok - vrátil se na místo činu. Měl doplnit Tomáše Řepku ve stoperské dvojici, což se mu skvěle vydařilo. Na podzim Sparta měla problém na stoperské pozici, pokud vše půjde dobře, na jaře mají na Letné vystaráno.

hvězdahvězdahvězda

Petr Voříšek - po odchodu Pospěcha bylo místo na pravé straně obrany volné. Bojovali o něj Kúdela a Voříšek. Kúdela se zranil, proto bylo jasné, kdo bude hrát ve Zlíně. Voříšek nezklamal. Ničím neoslnil, nic nezkazil.

Ondřej Kúdela, Jan Holenda, Jiří Jeslínek, André Hainault zatím nenastoupili.

Teplice

hvězdahvězdahvězda

Tomáš Jun - zapomenutý střelec ukázal, že sice nezapomněl svůj čich na góly, ale také, že se na něm projevila dlouhá herní pauza způsobená špatným angažmá v Trabzonsporu. Za první poločas zaznamenal hezkou střelu z hranice vápna, avšak to bylo vše. V tom druhém, když už ho chtěl kouč Rada vystřídat, se prosadil ve vápně a rozhodl utkání.

hvězdahvězda

Andrej Hesek - slovenský dlouhán ukazuje, že by mu spolupráce s Tomášem Junem mohla svědčit, ale v neděli to ještě skřípalo. Útočník byl nevýrazný a do žádné vážnější šance se nedostal, proto ho nahradil v druhé půli nahradil Petr Smíšek.

Vlastimil Vidlička - proti Mostu se na hřišti objevil jen v nastavení, ale jeho čas jistě ještě přijde, zvláště když Kaufman nepodal vůbec dobrý výkon. Nehodnocen.

Smejkal do utkání nezasáhl.

Na první pohled se zdá, že nejlépe v zimě obchodovala Sparta. Jen kosmeticky upravila kádr, spíše ho vhodně doplnila. Slavia udělala změn více, proto bude potřebovat více času na sehrání. Je pravda, že zápas proti Budějovicím nebyl moc ukázkový, Jihočeši nechtěli hrát fotbal. Je možné, že Slavia bude podávat lepší výkony na hřištích soupeřů než na prázdném Strahově. Teplice kompletně změnily útok a to se podepsalo na jejich hře. Pozitivem je branka Tomáše Juna. Na sehrání si budeme muset ještě počkat.

Kam dál?

Michal Kepl / Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

nemate co tu co robit

 reading
Mike - 20.02. Odpovědět

Jo, Jun se líbil stejně jako Černý, Střihavka a Vacek. Abraham odvedl takovou černou práci, Toleski zahodil mega šanci, ale celkem v pohodě jsou všechny posily.

Mike
McToman - 20.02. Odpovědět

JEN JEDEN KLUB !! Smajlík 17 jun se predvedl skvele cele utkani nebyl videt az najednou dal gol Smajlík 5

McToman
maser dc - 19.02. Odpovědět

voříšek na lávku kladrubský na pr.beka sparta forever!!! Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Lord - 19.02. Odpovědět

SPARTA!!!!se ted role prohodili ale stejne titul zustane tam kde ma bejt LETNA 4EVER!!!!

Lord

jj letna forever, vis ze slavka mela svuj prvni stadion na letne, takze dik ze nam fandis;)

koscheen
Mattess - 21.02. Odpovědět

Tak jestly tam má bejt tak je vše jasné AC Sparta ,,CINK,, Praha Smajlík 7 Kolik vlastně stojí titul?

Mattess
Mattess - 21.02. Odpovědět

To je ale fakt,ale musel být zbořen jelikož rudý(teď nemyslím spartu) tam chtěly pomtík Josefa Visarijoviče Stalina...

Mattess
Reklama
Reklama
Nejnovější články