Zpět na » Synot liga » To nej ze 17. kola Gambrinus ligy

Synot liga - To nej ze 17. kola Gambrinus ligy

To nej ze 17. kola Gambrinus ligy © fcviktoria.cz - Plzenští fotbalisté se radují po vítězném zápase

0

Líbilo se

19.02. - FotbalPortal.cz se ohlíží za uplynulým prvním jarním kole. V článku naleznete například sestavu kola, kterou vybírali redaktoří Gambrinus ligy. Týmem kola jsme zvolili Plzeň.

Tým kola: Viktoria Plzeň
Hodně se namluvilo o tom, jak bylo plzeňské mužstvo přes zimu oslabeno. Svěřenci kouče Levého však v prvním jarním utkání porazili po slušném výkonu silné Brno. Branky přitom daly dvě posily - Sylvestre a Varadi. Plzeňští zvítězili zaslouženě.

Hráč kola: Ludovic Sylvestre
Francouzskému záložníkovi se prémiérový soutěžní zápas za plzeňskou Viktorii velmi podařil. Byl klíčovým hráčem mužstva, neustále se nabízel a vstřelil gól z penalty. Publikum ho ze hřiště vyprovodilo bouřlivým potleskem.

Mínus kola: Málo branek
Žádné utkání ze sedmnáctého ligového kola neskončilo bez branek, ovšem maximum na jeden zápasy byly góly dva. Celkově padlo pouhých třináct branek, což činí smutný průměr 1,62 gólu na zápas.

Zklamání kola: Návštěva na Strahově
Na vedoucí celek tabulky přišla jasně nejmenší návštěva kola, pouhých 2339 diváků. Je to ostuda! Možná by někdo mohl namítnout, že zápas byl v televizi a byla zima. Nicméně tristní návštěva není na Slavii poprvé. Jsou to pouhé výmluvy a Slavia asi nemá tolik příznivců, jak si někteří myslí nebo chtějí myslet. Na druhou stranu oceňme její kotel, který má úlohu o vytvoření slušné kulisy výrazně ztíženou.

Gól kola: Petr Papoušek
Liberecký fotbalista využil deštivého počasí při utkání Liberec - Baník a při přímém kopu napálil míč tak dobře, že si ho ostravský gólman při pokusu o vyboxování srazil do brány. Vodou nasatý míč se stal Vaškovi v 80. minutě osudným.

Sestava kola: Kučera - Rada T., Rajnoch, Lukáš, Kadlec - Verbíř, Sylvestre, Vacek, Černý J. - Ordoš, Varadi

Kam dál?

Michal Sitek / redakce GL / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kmotr - 19.02. Odpovědět

Určitě chtěl říct kluzký Smajlík 7

Hrom - 19.02. Odpovědět

Ke gólu kola. Copak dnešní moderní balony sají vodu? Potom potom žádný pokrok proti daleké minulosti. Smajlík 7

Reklama
Reklama
Nejnovější články