Zpět na » Synot liga » Putování hráčů na severu Čech

Synot liga - Putování hráčů na severu Čech

Putování hráčů na severu Čech © -

2

Líbilo se

18.02. - Poslední posilu dnes představil FK Siad Most, jedná se o Petra Ilavského z divizního Chomutova. Na lepší časy se snad začíná blýskat i v třetiligových Blšanech, které konečně přivítaly další hráče a snad budou moci v dohledné době zahájit přípravu.

Ilavskij si však na svou premiéru bude muset počkat, jelikož si ze střetu se spoluhráčem odnesl otřes mozku. Za mladého útočníka přichází do Chomutova Václav Štípek, který se neprosadil v mosteckém kádru.

Další hráči, kteří se trenéru Žákovi nehodili, odcházejí na hostování do Blšan, jedná se o Martina Suchého, Petr Jendruščáka, Ezequiela Rosenda a Brazilce Japana. Vypadá to tak, že se tedy Blšanům konečně sejde v dohledné době potřebné množství hráčů. Celek, jenž je na posledním místě ČFL, nezahájil pro nedostatek hráčů do teď přípravu.

Navíc by se v týmu chmelařů měli objevit i zkušení Dušan Tesařík a Pavel Veleba. S prvně jmenovaným se již nepočítá v Teplicích, s druhým v Kladně. S Tesaříkem navíc z Teplic přichází i mladý útočník Richard Veverka, který byl na podzim nejlepším střelcem jejich B týmu v divizi.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Gortys - 05.11. Odpovědět

skoda ze Blsany padaji a padaji

Gortys
fkblsan - 16.03. Odpovědět

Blšany do toho Smajlík 4

fkblsan
Mike - 18.02. Odpovědět

Chmel Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Mike
goodbay - 18.02. Odpovědět

Paráda, Chmel do toho!!! Smajlík 7

goodbay
Reklama
Reklama
Nejnovější články