Zpět na » Synot liga » Jaroslav Švach posiluje Opavu

Synot liga - Jaroslav Švach posiluje Opavu

Jaroslav Švach posiluje Opavu © -

0

Líbilo se

15.02. - Opava získala za pět minut dvanáct výraznou posilu. Jaroslav Švach na podzim působil v kazašském týmu Ženis Astana a v Opavě bude hostovat do konce června jako hráč zlínské Tescomy.

Pětatřicetiletý stoper odehrál v naší nejvyšší soutěži za Zlín 189 ligových zápasů a vstřelil 17 gólů. Jeden čas tam dokonce byl i kapitánem a poslední roky se vypracoval v oporu, v probíhající sezóně však doplatil na omlazování kádru, a proto odešel do Kazachstánu.


Švach se tak v Opavě setká s Václavem Zapletalem, se kterým se zná ze Zlína. A právě pouze tito dva fotbalisté jsou jedinými novými tvářemi v opavském kádru. Pro SFC je však důležitější, že zůstává Libor Kozák, o kterého mělo zájem hned několik klubů.


Nová posila by měla Opavě postoupit do ligy. Samotný přesun exzlínského hráče se uzavřel jen pár okamžiků před koncem přestupního termínu, který vyprší úderem půlnoci.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
troppauer14 - 16.02. Odpovědět

to jsou kecy, že je starý. Opavka má víc takových hráčů. A ti proškolí mladé bažanty raz dva. Na českou ligu je to hoooodně velká posila. Hradec a vyhrát ligu Smajlík 2 Skončíte maximálně 5, a budete rádi.

Mattess - 18.02. Odpovědět

ale hovno

Mattess
Mattess - 15.02. Odpovědět

Stějně druhou ligu vyhraje Hradec Smajlík 18

Mattess
bluewhite - 15.02. Odpovědět

vyraznou posilu ???? Smajlík 3 no nvm podle me je moc stary uvidime Smajlík 1

Reklama
Reklama
Nejnovější články