Zpět na » Synot liga » Změny v kádru: Teplice

Synot liga - Změny v kádru: Teplice

Změny v kádru: Teplice © -

0

Líbilo se

14.02. - Z lázeňského města odešel po podzimu Martin Fenin, ale po jeho odchodu přišlo velké útočné posílení a nyní je na nových hráčích, aby ho nahradili. Kromě útočníku posílili obranu také Vidlička z Zlína a mladík Bartoš z B týmu.

Nejvýraznější odchod:
Martin Fenin - Frankurt - přestup: S tímhle mladým bombarďákem odešlo do Německa také sedm branek, avšak Teplice útok hodně posílily, proto je tu velká naděje, že se ho podaří nahradit.

Odchody:

Pavel Hašek - Bohemians 1905 - hostování
Zdeněk Koukal - Žižkov - přestup
Jiří Pimpara - Ústí - hostování
Karel Kroupa - Kladno - hostování
Aleš Hanzlík - Ústí - hostování

Příchody:
Andrej Hesek - Nitra - přestup: O tomhle útočníkovi ještě před pár měsíci nikdo v ČR téměř nic nevěděl. V přestupové loterii o něj bojovala údajně i Slavia, ale skončil v Teplicích, kde se v přípravě jevil jako velká útočná síla. Jedná se o reprezentanta Slovenska.
Tomáš Jun - Trabzonspor - hostování: Uvadající sniper, kterého potopilo angažmá v Turecku, se bude snažit vzkřísit zašlou slávu právě ve žlutomodrém dresu. Je to tak trochu sázka na neznámou, ale pokud se Jun rozstřílí bude velmi kvalitní posilou.
Michal Smejkal - Plzeň - přestup: Reprezentant do jednadvaceti let bude mít na jaře v Teplicích velmi těžkou pozici, ale postupem času se jistě prosadí. Je velkým příslibem do budoucna.
Vlastimil Vidlička - Zlín - přestup: Kvalitní posila na pravý kraj obrany, navíc v přípravě velmi dobře zaskakoval i na postu pravého záložníka. Nyní mají na severu Čech dva výborné pravé beky, je otázkou pro koho se trenér Rada rozhodne, pro Kaufmana nebo pro Vidličku?
Jan Bartoš - B tým: Mladík přišel z B týmu a hned v prvních utkáních ukázal, že trémou rozhodně netrpí, navíc se jedná o obounohého fotbalistu použitelného na jakémkoliv defenzivním postu.

První zápas jara:
17.02.2008 - 17:00 Teplice - Most

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
14kuban - 15.02. Odpovědět

Smajlík 14 rikam ze vyhrajou Teplice

14kuban
Mattess - 14.02. Odpovědět

Teplice skončí třetí za námi a za Brnem,ale ten titul bych jim konec konců taky přál ale více nám!! Smajlík 4 Smajlík 7

Mattess
14kuban - 14.02. Odpovědět

Telpice vyhrajou ligu....to je jasná věc Smajlík 1 Smajlík 1

14kuban
Reklama
Reklama
Nejnovější články