Zpět na » Synot liga » Příští roční ligy začne začátkem srpna

Synot liga - Příští roční ligy začne začátkem srpna

Příští roční ligy začne začátkem srpna © -

0

Líbilo se

12.02. - Kluby se na ligovém shromáždění dohodly, že následující ročník 1. Gambrinus ligy začne v sobotu 2. srpna.

Podzimní část by pak měla skončit posledním listopadovým víkendem, kdy je na programu 16. kolo. Jarní část pak odstartuje 21. února a skončí 31. května. Pokud naše reprezentace do 21 let postoupí na ME, může se termínová listina ještě značně změnit. Gambrinus ligu bude opět vysílat Česká televize, která je jen blízko k dohodě s ČMFS. To potvrdil její šéfredaktor Otakar Černý v jedom z diskuzních pořadů.


Dále byl určen termín finále domácího poháru. To by se mělo odehrát na novém stadionu Slavie ve středu 14. května. Nový slávistický stadion tak bude v permanenci, protože dva týdny před tím přivítá reprezentační mužstvo ČR, které se v přípravném zápase na EURO střetne s Litvou. Naopak derby pražských "S" se pravděpodobně odehraje ještě na Strahově.


Letošní ročník ligy měl skončit původně v pondělí 19.5., ale svaz se nakonec rozhodl už pro sobotní termín, protože národní tým má sraz právě v pondělí. Hráči z ligy by to tak asi jen těžko stíhali. Sobotní výkop v 17:00 byl konzultován s veřejnoprávní televizí, která tak poslední dvě kola odvysílá netradičně v sobotu.


Ani jeden zástupce prvoligového klubu neměl námitky, a tak vše prošlo hladce.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mike - 12.02. Odpovědět

rx: to jako proč???

Mike
rx - 12.02. Odpovědět

lepsi by bylo, kdyby nazacala vubec =) Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články