Zpět na » Synot liga » Změny v kádru: Boleslav

Synot liga - Změny v kádru: Boleslav

Změny v kádru: Boleslav © fcslovanliberec.cz - Ivan Hodúr

0

Líbilo se

11.02. - Mladá Boleslav v zimě přišla o svého nejlepšího hráče. Marek Matějovský posílil anglický Reading. Osa týmu tedy byla narušena. Uvidíme, jak se povede jeho nástupcům Hodúrovi s Opielou.

Nejvýznamnější odchod:
Marek Matějovský - Reading FC - přestup: Kapitán a tvůrce hry týmu. Jeho forma mu vynesla pravidelné pozvánky do reprezentačního výběru Karla Brücknera. Další jeho zásluhou je také tažení Středočechů v Poháru UEFA. Pro Mladou Boleslav je Matějovský velkou ztrátou.

Další odchody:
David Brunclík - Kladno - hostování
Radim Nečas - Dukla Praha -
hostování
Jan Riegel - Hradec Králové
- hostování
Martin Sviták - ??? -
ukončení angažmá
Jaromír Šmerda - Sparta Krč
- ???
Petr Voříšek - Sparta -
návrat z hostování

Příchody:
I
van Hodúr - Liberec - přestup: Po sedmi letech strávených v Liberci se tento tvůrce hry rozhodl pro nabídku z Mladé Boleslavi. V tomto středočeském klubu by měl zacelit mezeru po Marku Matějovském. Fanoušci i vedení klubu od něj očekávají minimálně takové výkony, které ho dovedly i do slovenské reprezentace.
Lukáš Opiela - Zlín - přestup: Tento mladičký slovenský reprezentant je další alternativou do středu zálohy místo Marka Matějovského. Podle trenéra Ščasného je i možnost, že by Opiela s Hodúrem nastoupili vedle sebe v záloze. Teprve dvaadvacetiletý fotbalista zaujal svými výkony ve Zlíně. Zajímal se o něj i Liberec, ale dal přednost nabídce Středočechů.

První zápas jara:
16.2. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec

Kam dál?

Petr Pánek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články