Zpět na » Synot liga » Stožický novou posilou Mostu

Synot liga - Stožický novou posilou Mostu

Stožický novou posilou Mostu © -

0

Líbilo se

08.02. - Jablonecký záložník Vlastimil Stožický bude na jaře hrát za Most. Oba kluby se dohodly na půlročním hostování. Dotaženo bylo i působení Rilkeho.

U obou hráčů bude mít severočeský klub opci na případný přestup. "Jsme přesvědčeni, že nám hodně pomůžou," uvedl pro webové stránky Mostu sportovní ředitel Stanislav Salač.


Čtyřiadvacetiletý Stožický se postupně začal kvalitními výkony prosazovat do základní sestavy Teplic, tam ale v lednu 2007 odmítl prodloužit smlouvu. Jaro tak strávil jen v rezervě a tato pasáž mu evidentně neprospěla. Po sezóně mu skončila smlouva a přišel očekávaný přestup do Jablonce, za který ale pouze paběrkoval. Na podzim totiž nastoupil jen k pěti zápasům.


"Stožický má velkou přednost. Může nastupovat na levém i pravém kraji, kde teď máme několik zraněných," řekl k jeho příchodu pro oficiální stránky SIADU trenér Robert Žák a naznačil tak, že s ním počítá do základní sestavy.


Poslednímu týmu tabulky se podařilo dotáhnou i hostování Rilkeho. Ten ale nebude moci nastoupit k úvodnímu zápasu v Teplicích, protože jeho mateřský klub mu start v tomto zápase nepovolil. Ač je Rilkemu teprve 24 let, bude patřit v severočeském klubu k nejzkušenějším. Do stovky ligových zápasů mu jich zbývá odehrát pouze devět.


Kádr tak v zimě opět prošel výraznou obměnou a opět bude potřebovat čas na sehrání. Je to ale opět riskantní krok, protože v boji o záchranu se na to nikdo ohlížet nebude. Více o zimních přestupech Mostu ZDE.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, fksiadmost.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kumbi - 08.02. Odpovědět

http://banik1909.wgz.cz/

kumbi
cony - 08.02. Odpovědět

Na 24 moc nevypadá Smajlík 6

janoas - 08.02. Odpovědět

No tak to máš pravdu, Kabíček na 20 rokow fakt nevyzerá, ja by som mu tipoval takych 18-19 rokow že má.... Smajlík 2

janoas
Mattess - 08.02. Odpovědět

ale diť je to Kabíček Smajlík 2

Mattess
Reklama
Reklama
Nejnovější články