Zpět na » Synot liga » Zakopal ukončil fotbalovou kariéru

Synot liga - Zakopal ukončil fotbalovou kariéru

Zakopal ukončil fotbalovou kariéru © -

0

Líbilo se

07.02. - Třicetiletý obránce prvoligové Plzně Jan Zakopal dnes nečekaně oznámil, že končí svou hráčskou kariéru.

Důvody, které vedly odchovance zlínského fotbalu k ukončení činnosti, jsou osobní. Jan Zakopal své rozhodnutí nechtěl více komentovat.


"Ano důvody jsou osobní. Chtěl bych poděkovat Viktorce a Plzni, že mi umožnila zde hrát a prožívat s ní dobré i špatné chvíle, i když teď poslední dobou bylo více těch dobrých. V neposlední řadě chci poděkovat vedení klubu, že mi vyšlo maximálně vstříc a že naše jednání bylo naprosto korektní. Rozhodně na Plzeň nikdy nezapomenu a do Plzně se vždy rád přijedu na fotbal podívat," řekl Jan Zakopal pro klubový web Plzně.


Zakopal odehrál v lize celkem 143 zápasů a tři branky. Nejvyšší soutěž si zahrál v Českých Budějovicích, na Žižkově a naposledy v Plzni, kam přišel v roce 2001. Zkušenosti má i z pražské Sparty, tam se ale neprosadil.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, fcviktoria.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

spartu nemam rad a snesu proti ni vsechno, prece si ale nemyslite, ze zaplatili nejakymu hraci aby zmrzacil druhe, priste doporucuji cist mene sci-fi Smajlík 7

koscheen
ZiZu1984 - 08.02. Odpovědět

to Danny: Ty seš pěknej magor.

Magor seš jen ty a Zakopal. Zasloužil by prošlapnout koleno aby do konce života nemohl chodit. To stejný udělal on Pacandovi. Z toho se se Milan nedokázal dostat do dneška.Z toho pline ten chlast a automaty....utekla mu životní nabídka. Dopoledne zápas a odpoledne měl letět do Boloňe. Jenže nějakej šulín mu posral život a do dnes se ani neomluvil. Přeji mu jen to nejhorší.

Tomáš Řepka
dáda - 08.02. Odpovědět

co tu kvákáte magoří?

suzmen - 08.02. Odpovědět

Kvákáme to,že tenhle grázl před léty zámeřně dupnul ležícímu Pacandovi na koleno...Zajimavé je,že to bylo v době,kdy měl Pacanda top formu a už byl na cestě do italské ligy za velký balík peněz.Brno tehdy odmítlo směšnou nabídku Sparty.Nedlouho potom se stal na Žižkově onen "faul",spíše ublížení na zdraví. No prostě "Sparta a Žižkov"jak skandovali fanoušci obou klubů na zimním halovém turnaji v Sazka areně.Tehdy platilo nejspíš taky.Sparta se bála,že Brno získá balík penez za Pacandu a nakoupí za ně top hráče ligy se kterými by Spartu smetla z první příčky. Horník to tehdy pořešil hodně dobře... Smajlík 15 Smajlík 15

suzmen
suzmen - 08.02. Odpovědět

P.S.Nic proti Plzni Smajlík 7

suzmen
suzmen - 08.02. Odpovědět

Pacandův vrah... Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15 sbohem

suzmen

Konečně ty hajzle. Zničil si Pacandovy život ty šmejde. Smajlík 14

Tomáš Řepka
KaPi - 07.02. Odpovědět

Škoda, Honza byl dobrým hráčem a v Plzni hrál velmi dlouho!

KaPi
dáda - 07.02. Odpovědět

newim co je za tim,ale preju ti téda at je vse okey...a my na tebe taky nezapomenem honzajsi :) tak čáo Smajlík 17

Reklama
Reklama
Nejnovější články