Zpět na » Synot liga » Teplice podlehly Steaue

Synot liga - Teplice podlehly Steaue

Teplice podlehly Steaue © Martin Kovařík - Tým Teplic před tréninkem

0

05.02. - Na závěr soustředění na Kypru se Teplice střetly se soupeřem Slavie v Lize mistrů - rumunskou Steaua Bukurešť, které podlehly 0:2.

Žlutomodří nastoupili v takřka ligové sestavě, avšak chyběli jim reprezentanti Kaufman, Mareš a Smejkal, kteří jistě budou o základní sestavu pro utkání s Mostem ještě bojovat.

Český celek obdržel obě branky v druhé půli po střelách ze střední vzdálenosti, a to i přesto, že soupeř dohrával čtyřicet minut bez vyloučeného Lovina. V 84. minutě ještě chytil Slavík Plesanovi pokutový kop.

"Myslím, že v první půlce jsme podali velmi dobrý výkon, a je jen škoda, že jsme soupeře nepotrestali z několika šancí, které jsme měli. Ve druhém poločase nás přeci jenom soupeř zatlačil a dvakrát vsítil branku střelami ze střední vzdálenosti. Ale myslím, že jsme odehráli kvalitní zápas. Podali jsme dobrý výkon se silným soupeřem," tak zhodnotil utkání pro náš server pravý obránce Teplic Vlastimil Vidlička.

FC Steaua Bukurešť - FK Teplice 2:0 (0:0)

Branky: 56.Mendoza, 75.Moreno