Zpět na » Synot liga » Liberec na závěr remizoval

Synot liga - Liberec na závěr remizoval

Liberec na závěr remizoval © -

0

05.02. - Ve svém závěrečném zápase na herním soustředění na Kypru nedokázali liberečtí fotbalisté porazit rumunský tým CFR Kluž, přestože již vedli o dvě branky.

Slovan v utkání vedl díky brankám Lišky ze 17. minuty a Vlaska z 22. minuty již 2:0. Vedoucí tým rumunské ligy se však nevzdal a zápas dokázal srovnat. Nejprve ve 30. minutě chyboval Hudson a soupeř jeho chybu dokonale využil. Tři minuty před koncem byla proti Liberci odpískána přísná penalta a ta znamenala vyrovnání na konečných 2:2.

Jedenáctý celek české ligy sehrál na Kypru celkem čtyři utkání. Vyhrát dokázal pouze nad rumunským Temešvárem. Porážky si připsal s jihokorejským týmem Gyeongnam FC a s ukrajinským Dněpropetrovskem. Dnes si pak připsal remízu s rumunským klubem CFR Kluž.

Liberec - CFR Kluž 2:2 (2:1)
Branky Liberce: 17.Liška, 22.Vlasko.
sestava Liberce 1. poločas: Zlámal - Šinglár, Matula, Radek Dejmek, Janů - Hudson, Bejbl, Vlasko, Liška - Nezmar, Dohnálek (37.Robin Dejmek).
sestava Liberce 2.poločas: Hauzr - Matula, Bejbl (60.Dort), Rad. Dejmek, Liška - Hudson, Bílek, Vlasko, Papoušek - Radzinevičius, Robin Dejmek.

Liberec čeká v neděli 10. února generálka na ligu, v níž vyzve Bohemians 1905. Výkop je na stadionu U Nisy naplánován na 17:00 a diváci budou mít vstup zdarma. Pro liberecké fotbalisty to bude jistě důkladné prověření před startem ligy, protože ve dvou podzimních vzájemných zápasech s tímto pražským týmem vyšli střelecky naprázdno. I zelenobílí budou chtít v tomto utkání předvést co nejlepší výkon. "V Liberci je vyhřívaný trávník stejně jako v Olomouci. Budeme hrát pod umělým osvětlením a už to bude opravdový zápas se vším všudy," řekl trenér Bohemians Zbyněk Busta pro klubový web. K vidění by tak mohl být zajímavý zápas.