Zpět na » Synot liga » Plzeň konečně posiluje

Synot liga - Plzeň konečně posiluje

Plzeň konečně posiluje © -

0

Líbilo se

04.02. - Hned čtveřice nových hráčů se bude zítra hlásit trenéru Levému. Jedná se o útočníka Adama Varadiho, stopera Jakuba Navrátila, slovenského záložníka Štefana Toporčáka a znovu také Jiřího Šislera.

Útočník Adam Varadi, který je odchovancem Baníku Ostrava, má na svém kontě 75 odehraných utkání v první lize a 14branek, na západ Čech přichází na přestup. "Dnes jsme se dohodli s Baníkem na přestupu a zbývají doladit pouze formality," informoval na klubových stránkách přededa dozorčí rady FC Viktoria Plzeň Ing. Miroslav Kříž.

Druhým hráčem je Jakub Navrátil, ten dosud působil v Marile Příbram, v jeho případě jde taktéž o přestup. "I u Navrátila jsou kluby dohodnuty a musíme jen vyřídit potřebné legislativní kroky," upřesnil sportovní manažer FC Viktoria Plzeň Adolf Šádek.

Podruhé během toho přestupního období se ve Viktorii objeví Jiří Šisler, jeho první štace v Plzni však skončila na nedohodě klubů. Nyní je už domluveno hostování s následnou opcí.

Druhou zahraniční posilou po Rodriguesovi by se mohl stát Slovák Toporčák z druholigového Trebišova. "Toporčáka si pochopitelně budeme chtít nejprve otestovat, pokud bude úspěšný a trenér Levý o něj projeví zájem, budeme jednat o přestupu," dodává Šádek.

Novou konkurenci v týmu si pochvaluje především trenér Stanislav Levý, což je zřejmé z jeho vyjádření pro web Viktorie: "to je rozhodně pozitivní zpráva. Všichni příchozí zvýší konkurenci v týmu, což je velice důležité. Hrát budou jen ti nejúspěšnější. Varadi, který je mladý a už něco v lize odehrál, je určitě příslibem. Je to typ silového útočníka, který se nevyhýbá osobním soubojům. Stoper Navrátil je vysoký stoper, který bude důležitý při standardních situacích a defenzivní činnosti. Jiří Šisler už své kvality u nás prokázal, při lednových testech tu zanechal dobrý dojem. Čtvrtým hráčem je slovenský záložník Štefan Toporčák. "Toho si vyzkoušíme a poté se rozhodneme."

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz, fcviktoria.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
seva07 - 05.02. Odpovědět

tak to je skvělý...FCVP forever...!!! Smajlík 2

seva07
Bery - 05.02. Odpovědět

No konečně...

Bery
Aaron Norris - 04.02. Odpovědět

Prestup varadiho jsem necekal Ale kdyz se podivam tak je jasne ze nehral protoze se nedokazal prosadit a v baniku byl nadbytecny ale pritom to je dobry hrac

Citrus - 04.02. Odpovědět

Docela se divim že Baník pustil Varadiho.No sem zvědavej jak se mu povede.

Citrus
KaPi - 04.02. Odpovědět

No tak paráááááda! Tohle jsem chtěl slyšet jsem za to moc rád! Viktorka do toho! Smajlík 18

KaPi
Reklama
Reklama
Nejnovější články