Zpět na » Synot liga » Prohry Liberce a Českých Budějovic

Synot liga - Prohry Liberce a Českých Budějovic

Prohry Liberce a Českých Budějovic © -

0

03.02. - Liberec i České Budějovice prohrály na Kypru své přípravné zápasy. Liberec nestačil na ukrajinský Dněpropetrovsk a České Budějovice na Steauu Bukurešť.

Liberec se v utkání s ukrajinským celkem trefil zásluhou Nezmara hned v první minutě. Vedení ale neudržel a Dněpropetrovsk čtyřmi brankami utkání otočil. Poslední zápas na herním soustředění sehrají Severočeši ve středu s rumunskou Kluží.

Liberec - Dněpropetrovsk 1:4 (1:2)
Branky: 1. Nezmar - 32. a 60. Vorobej, 21. Rotan, 49. Nazarenko z pen.
Sestava Liberce: Zlámal - Šinglár (60. Hudson), Holeňák, Košťál, Janů - Dočkal (46. Dohnálek), Bílek, Dort (81. Bejbl), Papoušek (81.Liška) - Nezmar (60. Robin Dejmek), Radzinevičius.

České Budějovice nestačily na Steauu Bukurešť, se kterou se utkala v Lize mistrů Slavia. Na konečných 1:2 stihl snížit v 73. minutě Peroutka. Jihočeši na Kypru sehrají pouze dva zápasy. Původně totiž měli hrát s rumunským tým Vasluj, ale ten utkání náhle odvolal. V úterý vyzvou svěřenci Františka Straky Levski Sofia.

České Budějovice - Steaua Bukurešť 1:2 (0:1)
Branky: 73. Peroutka - 33. Goian, 66. Jose Moreno.
Sestava Českých Budějovic: Kučera - Peroutka, Pivoňka, Hunal, Žižka - Plocek, Hílek, Vozábal, Šíma - Svátek, Mrkvička.