Zpět na » Synot liga » Změny v kádru: Most

Synot liga - Změny v kádru: Most

Změny v kádru: Most © sparta.cz - Milan Švenger

0

Líbilo se

08.02. - Poslední celek podzimní části Gambrinus ligy výrazně obměnil soupisku a bude se snažit na jaře se probít z pásma sestupu.

Nejvýraznější odchod:
Goce Toleski - Slavia - přestup: Makedonský snajpr si za půl roku na severu čech vydobyl pověst skvělého střelce. Po podzimu neodolal vábení Slavie a Most tak ztrácí vélké penzum branek.

Další odchody:

Andre Hainault - Sparta - hostování
Lupce Acevski - ???
Jan Holenda - Sparta - ukončení hostování
Václav Štípek - Dukla - hostování
Gary Tavars - ??? - ukončení angažmá
Peter Philipakos - ??? - ukončení angažmá

Příchody:
Milan Švenger - Sparta - hostování: Mladý brankář reprezentační "21" přichází hostovat na jarní část ligy a měl by vyřešit problémy s brankáři, které SIAD provázely celý podzim.
Dave Simpson Knight - Sparta - hostování: Součást kompenzace za Andre Hainaulta, kanadský útočník na sebe upozornil již na hostování v Kladně v minulé sezóně.
Jiří Studík - Slavia - hostování: Slávistický odchovanec putuje po hostováních, jeho další štací bude Most, kde by měl nahradit Andre Hainaulta.
Petr Ilavskij - Chomutov - ???: Poměrně subtilní útočník hrál na podzim jen divizi za Chomutov, ale právě zde si ho funkcionáři všimli a v zimní přípravě přesvědčil o svých kvalitách.
Mabiala Brandon - ??? - přestup: Osmnáctiletý francouzský útočník působil doposud ve čtvrté lize ve Francii, při testech v Mostě na sebe však upoutal pozornost a vybojoval si angažmá. Jeho vysoká postava ho předurčuje k výborné hře hlavou.
Patrik Gedeon - Blšany - ???: Sice na podzim působil v Blšanech a předtím ve Vadůzů, avšak nic z velkého fotbalu nezapomněl a v přípravě patřil k nejlepším hráčům Mostu, jediným problémem je, že stále není dořešen jeho přestup.
Emil Rilke - Teplice - ???: Rychlonohý útočník je v Mostě v současné době na hostování s opcí. Je jedním ze nejzkušenějších útočníků v kádru
Vlastimil Stožický - Jablonec - ???: Další z hostujících hráčů, který se na podzim do kádru trenéra Komňackého v Jablonci neprosadil. Pokud se vrátí do formy z předloňského podzimu v Teplicích, bude pro Most velkou posilou.

První zápas jara:
17.2. 17:00 Teplice - Most

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
FILIP - 19.02. Odpovědět

ČAU JAKSEMAŠ Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4

FILIP - 19.02. Odpovědět

ČAU JAKSEMAŠ Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4

volfik - 10.02. Odpovědět

Most nesestoupí věřim mu!Sestoupí žižkov s Libercem!!! Smajlík 5 Smajlík 5

kumbi - 08.02. Odpovědět

taky by mě zajímala jestli je Ilavskij čech, nebo nějakej slovinec, nebo odkaď vlastně je???? .... http://banik1909.wgz.cz/

kumbi

Ilavskij se narodil na Ukrajině, ale co já vím, tak už je v čechách dlouho, avšak jaké občanství má, to nevím.

Martin Kovařík
Mattess - 08.02. Odpovědět

Jaké národnosti je ten z Chomutova,nevíte někdo??

Mattess
FW - 08.02. Odpovědět

Martine, jen pro upresneni, nevis nahodou jestli je hostovani Studika s opci? Psalo se prece ze se o tom jedna, ale zadne dalsi info neprislo.

Tak to konkrétně nevím, ale pokusím se zjistit, dle mého názoru spíše ne, avšak to je čirá spekulace.

Martin Kovařík
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články