Zpět na » Synot liga » Dnes se odehrálo několik přípravných duelů

Synot liga - Dnes se odehrálo několik přípravných duelů

Dnes se odehrálo několik přípravných duelů © fcslovanliberec.cz - Bohemians - Liberec 1:0

0

02.02. - Bohemka sehrála dva přípravné duely se Sokolovem a Spartou Krč, Jablonec se postavil jihokorejskému Gyeongnamu, Plzeň se střetla s ukrajinskou Oděsou, Slavia hostila na Strahově Marilu Příbram a Zlín sehrál duel s Nitrou.

Bohemians sehráli dvojutkání s druholigovými týmy. V obou zápasech se v zelenobílém dresu představili naprosto odlišné jedenáctky. Nejdříve ta 1. nedokázala vstřelit gól Sokolovu, kterému se proti ligovým týmům v přípravě daří, a po té ta 2. porazila 3:2 Krč, když o výhře rozhodly tři góly, které se vměstnaly do deseti minut.

Bohemians 1905 - Baník Sokolov 0:0

Sestava Bohemians: Zich - Marek, Rada (46. Lukáš), Nikl, Šmarda - Kotyza, I. Hašek (60. Vágner), Slezák (46. Morávek), P. Hašek - Bálek (46. Polodna), Bartek.

Bohemians 1905 - Sparta Krč 3:2 (3:1)

Branky Bohemians: 33. Ordoš, 36. Adam, 43. Moravec.

Sestava Bohemians: Sňozík - M. Knakal (46. Jakobovský), Pávek, Brhlík, Císař - Moravec, Adam, Cirhan (46. Fadrný), Kunášek - Ordoš, Formáček (66. Cirhan).

Jablonečtí se rozešli bez gólů s jihokorejským celkem Gyeongnam FC, se kterým Liberec například prohrál. Čtrnáctý tým tabulky měl v utkání navrch a doplatil na neproměňovaní šancí. Zábojník například v samém závěru nastřelil tyč. Jablonečtí tak musí do začátku ligy zapracovat hlavně na efektivitě.

FK Jablonec 97 - Gyeongnam FC 0:0 (0:0)

Sestava Jablonce 1. poločas: Špit - Laciga, Homola, Huber, Krejčí - Žofčák, Loučka, Valenta,
Hloušek - Straka, Necid.

Sestava Jablonce 2. poločas: Bobok - Laciga, Zábojník, Fukal, Hamouz - Vošahlík, Eliáš,
Valenta, Haurdič - Mešanovič, Fujerik.

Poslední přípravný duel v Turecku nevyšel fotbalistům Plzně podle představ. Podlehli totiž pátému týmu ukrajinské ligy Černomorci Oděsa vysoko 1:4. Po bezbrankovém prvním poločase se dostala Plzeň do vedení zásluhou Krbečka. Soupeř ovšem nesložil zbraně a čtyřmi góly proměnil zápas ve svoji exhibici.

Viktoria Plzeň - Černomorec Oděsa 1:4 (0:0).

Branka Plzně: T. Krbeček.

Sestava Plzně: Ticháček (46. L. Krbeček) -Malcharek (46. Šmejkal), Rada, Knakal (46. Halama), Lecjaks (46. Smola) - Petržela (46. Borek), Šiml, Trapp (60. Zakopal), Róth (75. Dvořák) - T. Krbeček T. (60. Psohlavec), Rodriguez (60. Brožík).

Fotbalisté Slavie si nedokázali poradit s druholigovou Příbramí. Po bezbrankovém prvním poločase otevřel skóre utkání v 68. minutě Marek Jarolím. Ovšem pouhé dvě minuté poté vyrovnal za Příbram Kalabiška. Slávisté se sice snažili o strhnutí vedení na svoji stranu, ale ani jednu ze svých mnoha příležitostí nevyužili a tak se rozešli s Marilou smírně 1:1.

Slavia Praha - Marila Příbram 1:1 (0:0)

Branky: 68. M. Jarolím - 70. Kalabiška.

Rozhodčí: Kocourek. Diváci: 300.

Sestava Slavie: 1. poločas: Vorel - Gebre Selassie, Latka, Šourek, Hubáček - Krajčík, Kalivoda, Suchý, Černý - Ivana, Blažek,

Sestava Slavie 2 poločas: Kubásek - Krajčík, Šourek, Brabec, Pudil - Kalivoda, Volešák, Tavares, M. Jarolím, Černý - Střihavka.

Fotbalisté Tescomy Zlína porazili ve svém posledním přípravném zápase na soustředění ve Zlatých Moravcích čtvrtý tým slovenské první ligy Nitru 3:1. Po vyrovnaném prvním poločase rozhodla o výsledku závěrečná půlhodina zápasu, ve které Zlín soupeře přehrál a vstřelil všechny svoje branky.

Nitra - Tescoma Zlín 1:3 (0:0)

Branky: 70. Kolár - 60. Šmahaj, 68. Musil, 80. Vyskočil.

Sestava Zlína: Baránek - Zúbek, Kroča (68. T. Gavlák), Zbožínek, Penner - Musil (68. Baranyai), Vrtělka, Šmahaj (60. McQuilkin), Malár (68. Dujka) - Žůrek (46. Vyskočil), Pacanda