Zpět na » Synot liga » Sigma porazila v přípravě Vrbovu Žilinu

Synot liga - Sigma porazila v přípravě Vrbovu Žilinu

Sigma porazila v přípravě Vrbovu Žilinu © sigmafotbal.cz - Martin Pulkert

0

02.02. - Fotbalisté Sigmy Olomouc doma porazili úřadujícího slovenského mistra Žilinu 2:1. Hosty poslal do vedení Ančic. Do poločasu ovšem vyrovnal Komárek a ve druhé půli si do vlastní branky srazil střelu Melinha Belák.

Začátek zápasu přinesl šance na obou stranách. Kaščák ovšem pálil nad a Štyvár sám před Drobiszem netrefil správně míč a branku minul. V probíhající 12. minutě se již měnilo skóre. Na centr Breška si naběhl Ančic a poslal hosty do vedení. V 17. minutě mohl vyrovnat Hubník, ale hostující Kuciak vše pohotově vyřešil. O necelých deset minut později kopali domácí penaltu. Hubník byl faulován v pokutovém území, ale Bajer svoji střelou nechal pouze vyniknout Žilinského Kuciaka. Domácí neproměněná penalta nepoložila a ve 33. minutě vyrovnal přesnou střelou Komárek.

Začátek druhého poločasu mnoho šancí nepřinesl a tak se fandové dočkali první šance až v 68. minutě. Ovšem střela Hubníka byla spíše pozdravem pro nudícího se Kuciaka. Jindřiškova střela o chvilku později vypadala o dost nebezpečněji, ale chybělo jí pár centimetrů, aby se vešla do hostující branky. V 81. minutě se opět měnilo skóre. Melinho se dostal ke střele, kterou tečoval nešikovně Belák a poslal tím míč do vlastní sítě. O dvě minuty později nenavýšil skóre ve slibné šanci Bueno a v nastavení netrefil ideálně míč Štyvár. Skončilo utkání vítězstvím Sigmy 2:1.

Další přátelské utkání sehraje Sigma v úterý od 15.00 opět na Andrově stadionu tentokrát se Znojmem.

Sigma Olomouc - MŠK Žilina 2:1 (1:1)

Branky: 33. Komárek, 81. Belák (vlastní)- 11. Ančic.
Rozhodčí: Kocián - Pelikán, Hájek.
ŽK: Ančic, Štyvar (oba Žilina).