Zpět na » Synot liga » Vacek si za lvíčata nezahraje

Synot liga - Vacek si za lvíčata nezahraje

Vacek si za lvíčata nezahraje © -

0

Líbilo se

01.02. - Mladý záložník Sparty Praha Kamil Vacek, kterého včera trénér Lavička povolal do reprezentační "21", se včera večer zranil v přípravném utkání, a tak bude muset svou premiéru v týmu lvíčat odložit.

Podle informací lékařů jde o výron v kotníku, jenž ho ze hry vyřadí přibližně na dva týdny. Jedná se o další zdravotní problémy v kariéře talentovaného záložníka, který poslední dvě sezony strávil v Arminii Bielefeld, kde se však díky zlomenině zánártní kůstky neprosadil. V létě 2007 se upsal Spartě a po podzimu stráveném v B týmu se v zimní přípravě prosadil do ligového kádru.

"Bezprostředně po utkání se zranění nezdálo být vážné, ovšem přes noc Kamilův levý kotník otekl a lékaři mu naordinovali klid. Neměl by být mimo hru déle, než čtrnáct dní," říká k případu pro web Sparty ředitel komunikace Jakub Otava.

"Mrzí nás to hlavně kvůli Kamilovi. Vynechal pro zranění celou minulou sezonu a pozvánku do reprezentace bral jako odměnu za svoji velkou vůli i mnoho překážek, které musel při dlouhé a trnité cestě k návratu na trávníky překonat," dodává Otava.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz, sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
siadak - 03.02. Odpovědět

Kamila je škoda je to velkeeeeeej talent ale bohužel ma pořat problemi s nohou

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články