Zpět na » Synot liga » Slavie dopsala hráče na pohárovou soupisku

Synot liga - Slavie dopsala hráče na pohárovou soupisku

Slavie dopsala hráče na pohárovou soupisku © -

0

Líbilo se

01.02. - Dlouho očekávaný ortel dnes vyřkl Karel Jarolím, na soupisku pro pohár UEFA dopsal ze zimních posil Marka Jarolíma, Davida Střihavku a Jaroslava Černého.

„Rozhodování nám zkomplikovala zranění a další okolnosti. Toleski je čerstvě zraněný, věříme, že se uzdraví Šenkeřík. Měli bychom mít tři útočníky, museli jsme přihlédnout i k tomu, že Matej Krajčík nemůže hrát kvůli žlutým kartám. Potřebovali jsme dostatek hráčů do středu pole. Nebylo to jednoduché, ale minimálně stejně důležitá je pro nás ligová soutěž,“ přiblížil kouč pro web Slavie důvody rozhodování.

Na soupisce chybí Jan Blažek a překvapivě také univerzál Theodor Gebre Selassie. „U Jana Blažka by to nebylo spravedlivé vůči ostatním klukům, u Thea je to velká škoda, limituje ho ale zranění ruky. Věřím, že se oba předvedou v ligové soutěži,“ dodal slávistický trenér.

Slavia dnes také odehrála přípravný zápas proti Spartě Krč, který skončil nečekanou remízou 1:1, pro srovnání Teplice Krč porazily 5:1.

Slavia - Krč 1:1 (1:1)

Branky: Kalivoda (pen.) - Kounovský

Slavia 1. poločas: Vaniak - Hubáček, Latka, Brabec, Pudil - Jarolím, Kalivoda, Suchý, Černý - Střihavka, Blažek

Slavia 2. poločas: Vaniak - Krajčík, Šourek, Brabec, Hubáček - Gebre Sellasie, Tavares, Volešák, Pudil - Ivana, Střihavka

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz, slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vas nick - 13.02. Odpovědět

anti brno

ratatata - 02.02. Odpovědět

KJ is god!!!

Reklama
Reklama
Nejnovější články