Zpět na » Synot liga » Sparťan Došek je po operaci

Synot liga - Sparťan Došek je po operaci

Sparťan Došek je po operaci © -

0

Líbilo se

30.01. - Fotbalový útočník Pražské Sparty Libor Došek, je po operaci poraněného menisku. Zákrok absolvoval dnes dopoledne ve Vysočanech po předčasném návratu ze soustředění ve Španělsku. Zákrok provedl klubový lékař Sparty, MUDr. Jiří Váchal.

„Libor měl poškozený meniskus v levém koleni a dnes jsme mu jej artroskopicky ošetřili. Zákrok proběhl bez problémů a zítra by měl odejít domů," popisuje operaci pan Váchal.

A jaký je stav samotného pacienta po operaci? „Jsem moc rád, že už to mám za sebou, mohlo to celé dopadnout o dost hůře," odvětí vysoký střelec a dodává: „Teď mám takové smíšené pocity. Moc dobře vím, že po těchto problémech nemůžu návrat na trávníky uspěchat, na druhou stranu bych samozřejmě chtěl být co nejdříve zpátky a znovu bojovat za Spartu. Podle doktorů bych mohl za 14 dní začít s tréninkem." Ovšem kdy se Libor vrátí na zelený trávník k soutěžnímu utkání si nikdo netroufá odhadnout.

Z nutné operace nebyl samozřejmě nadšený jeho trenér Michal Bílek. „Netřeba zdůrazňovat, že je to pro nás velká ztráta, ale úvod jara musíme zkrátka zvládnout i bez Libora. Není pouze naším nejlepším střelcem, ale dal nejvíce branek v celé soutěži, což mluví samo za sebe. Máme však v kádru další kvalitní útočníky a já věřím, že ti jej dokáží zastoupit," uvedl trenér.

Libor Došek je momentálně nejlepším střelcem Sparty, když zaznamenal osm branek v lize, jednu v Poháru UEFA a jednu v Poháru ČMFS.

Kam dál?

Petr Pánek / sparta.cz, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Millis - 02.02. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 5 Smajlík 5 dobře mu tak nemam ho rád

Dle mého názoru je to pro Spartu dobře i špatně. Dobře v tom, že alespoň přestanou nakopávat dlouhé balóny. Špatné v tom, že představuje nebezpečí pro soupeře při jakémkoli centru do vápna a jeho práce v defenzivě je taky veliká. Smajlík 7

Petr Pánek
luki2 - 30.01. Odpovědět

jestliže se sparta oddálila od titulu prodáním pospěcha tak tím že nebude hrát došek se mu naopak přiblížila. holenda je taky silnej ve vzduchu a navíc je pohyblivější.slepička je taky lepší než došek!!! titul je doma .sparta mistr.

Aaron - 30.01. Odpovědět

Tak to nevím mistře, Došek je pro Spartu hodně důležitý. Taky je to jejich nejlepší střelec a jde vidět, že když je teď zraněný, tak ten útok není nikterak silný. Ale Holenda je taky dobrý, s tím souhlasím

Aaron
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články