Zpět na » Synot liga » Ostrava ještě v Turecku nevyhrála

Synot liga - Ostrava ještě v Turecku nevyhrála

Ostrava ještě v Turecku nevyhrála © -

0

28.01. - Ani ve svém třetím zápase na herním soustředění v Turecku nedokázali fotbalisté Baníku Ostrava zvítězit. Dnes prohráli 0:1 s korejským týmem Chunnam.

Čtvrtý tým 1. Gambrinus ligy byl však celý zápas lepší a Korejci se po většinu zápasu bránili. Rozhodla však 28. minuta a nepozornost ostravské obrany, kterou využil Víctor. Druhý poločas měli mladíci Baníku převahu, ale vyrovnat se jim nepodařilo, a tak Chunnam Dragons tak vyhrál 1:0.

„Bohužel. Utkání mělo všechno, výsledek je ale jediným zklamáním. Hrálo se s ohromným nasazením, k vidění byly tvrdé souboje, a přestože jsme na utkání nijak neladili formu a šlo do něj z plné zátěže, tak jsem byl s předvedenou hrou spokojen. Hlavně v první půli jsme předvedli některé nádherné akce, bohužel bez zakončení. Ale to přijde,“ řekl trenér Karel Večeřa pro webové stránky Ostravy.

Ostrava - Chunnam Dragons 0:1 (0:1).
Branka: 28. Víctor
Sestava Ostravy: Buček - Řezník, Cigánek, Pavlík, Križan - Metelka, Ricka, Ficek, Mičola - Varadi, Svěrkoš (46. Zeher).

Na soustředění v Turecku ještě čeká na fotbalisty Ostravy zápas s Dinamem Tbilisi, který je na programu 30. ledna. Do vlasti by pak měli přiletět začátkem února.