Zpět na » Synot liga » U-21: Lichtenštejnsko - Česko 0:4 (0:2)

Synot liga - U-21: Lichtenštejnsko - Česko 0:4 (0:2)

0

14.10. - Reprezentanti do jednadvaceti let vyhráli v kvalifikačním zápase o postup na mistrovství Evropy duel v lichtenštejnském Eschi, když domácí tým porazili 4:0 brankami Mazucha, Dočkala, Smejkala a Pekharta.

Ve dvacáté osmé minutě přitom byla za stavu 0:0 proti českému týmu nařízena penalta, ovšem tu brankář Ĺ venger dokázal chytit. Do konce první půle vstřelili hosté dva góly a to rozhodlo i o vývoji druhého poločasu, ve kterém přidali další dvě branky.

Lichtenštejnsko - ČR 0:4 (0:2)
Branky: 35. Mazuch, 40. Dočkal, 67. Smejkal, 77. Pekhart z pen. Rozhodčí: Spirkoski - Krstevski, Kodovski (všichni Maked.). ŽK: Vögel - Mazuch. Diváci: 460.

Lichtenštejnsko: Bicer - Vögel, Eritzberger, Bühler, Wille - Christen (79. Spalt), Büchel, Rechsteiner, Biedermann - Erne, Vogt (67. Haas). Trenér: Fischer.
Česko: Ĺ venger - Rajtoral, Suchý, Mazuch (56. Cigánek), Kubáň - Fillo (75. Řezník), Kalouda (62. Gebreselassie), Kúdela, Dočkal - Pekhart, Smejkal. Trenér: Lavička.