Zpět na » Synot liga » Kladno remizovalo s Fürthem

Synot liga - Kladno remizovalo s Fürthem

Kladno remizovalo s Fürthem © -

0

26.01. - Kladenští fotbalisté vedli již o tři branky, přesto zápas nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Dva góly vstřelil David Brunclík.

V dresu Kladna se představili také noví hráči. Radek Hochmeister odehrál v záloze 67. minut, o deset minut déle na hřišti vydržel Tomáš Jablonský a celý zápas odehrál David Brunclík.

Z dvanáctého celku tabulky odešlo v zimní přestávce mnoho hráčů. Klub ukončil smlouvy Šelichovi, Hoffmannovi, Williamsovi, Velebovi a Kaciáňovi. Gecov, Dočkal, Kúdela a Jeslínek se vrátili zpět do svých mateřských klubů, i když situace okolo Jiřího Jelínka vypadá tak, že by se mohl vrátit zpět, protože konkurence v útoku Sparty je velká a zahřívání lavičky či tribuny by mu určitě neprospívalo. Trenéra Šilhavého tak opět čeká nové budování týmu.

Kladno má zatím v zimní přestávce odehráno pět přátelských utkání, ve kterých má vyrovnanou bilanci 2 výhry - 1 remíza - 2 porážky. V tom dnešním remizovalo 3:3 s Fürthem, pátým celkem německé 2. Budnesligy. V samotném utkání kladenští díky dvěma Brunclíkovým brankám rychle vedli, na začátku druhého poločasu pak ještě přidal třetí gól Vršajevič. Houževnatí Němci pak ale dokázali vyrovnat.

Greuther Fürth - SK Kladno 3:3 (0:2)