Zpět na » Synot liga » Příbram vyprášila Liberec

Synot liga - Příbram vyprášila Liberec

Příbram vyprášila Liberec © tipsport.cz - Tipsport liga 2007

0

26.01. - První finalistou zimní Tipsport ligy se stala druholigová Příbram, která v první semifinále deklasovala Liberec 3:0.

Severočeši sice byli po větší část zápasu lepším týmem, avšak v útoku byli naprosto bezzubí. V druhém poločase navíc přišly velké chyby v obraně, které příbramská Marila dokázala potrestat.

Skóre otevřel v 65.minutě Štochl a téměř rozhodnuto bylo již v 71.minutě, kdy si Matula dal vlastní gól a Příbram v tu chvíli vedla 2:0, v 90.minutě pak ještě zvýšil Huňa, a tak se zrodil velmi překvapivý výsledek.

O finálovém soupeři "Starkových" hochů se bude rozhodovat od 14:00, kdy se na edenské umělé trávě střetnou Teplice s Artmedií Bratislava.

Liberec - Příbram 0:3 (0:0)
Branky: 65. Štochl, 71. Matula vlastní, 90. Huňa
ŽK: 17. Jirouš, 26. Pilík
Rozhodčí: Jílek - Pokorný, Urban

Liberec: Zlámal - Šinglár, Matula, Polák, Liška - Dočkal (42. Hudson), Dort, Bejbl, Lattmann - Nezmar, Radzinevičius
Příbram: Hruška - Podrazký, Navrátil, Nohýnek, Pleško - Klesa, Costa, Tarczal, Pilík (46. Kalabiška) - Jirouš (63. Huňa), Štochl (69. Jales)