Zpět na » Synot liga » Boleslav v přípravě remizovala

Synot liga - Boleslav v přípravě remizovala

Boleslav v přípravě remizovala © -

0

25.01. - Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali 3:3 v rámci svého soustředění na Kypru s rumunským celkem Politehnica Temešvár, který trénuje exboleslavský trenér Dušan Uhrin ml.

Z nových posil si zahrál jen Ivan Hodúr, který vydržel na hřišti celý zápas. Lukáše Opielu totiž trápí zranění, a tak zápas vynechal. Vincent Mendy původně měl být také posilou ale, zatím hrát za středočeský klub nebude a vrací se do Mostu. S týmem naopak pořád trénuje gruzínský záložník George Ganugrava.

Středočeši po třiceti minutách prohrávali už o dvě branky. Jejich rumunský soupeř totiž nekompromisně potrestal jejich nepřesnosti v obraně. Snížení přišlo ještě před přestávkou, to se po přímém kopu hlavou prosadil Rajnoch. Jenže záhy Boleslav vyrobila v obraně další hrubici. Kopic se nedomluvil s Pižanowskim na malé domů a Rumuni vedli opět o dvě branky.

Na rozdíl jediné branky snížili svěřenci Zdeňka Ščasného v 57. minutě, to Alex Mendy doklepával míč po skrumáži do prázdné branky. Mladá Boleslav se pak snažila o vyrovnání, vytvořila si šance, a když už dopravila míč do sítě, asistent rozhodčího odmával ofsajd. Vyrovnání přišlo v 88. minutě, kdy se po individuální akci prosadil Jan Kysela.

Politehnica Temešvár - Mladá Boleslav 3:3 (3:1)
Branky Mladé Boleslavi: 33. Rajnoch, 57. Mendy, 88. Kysela.
Sestava Mladé. Boleslavi: Pižanowski - Sedláček (46. Ševinský), Rajnoch, Kopic, Kalina (77. Holub) - Dittrich (46. Procházka), Hodúr, Mendy, Poláček (58. Vaněček) - Kysela, Táborský.