Zpět na » Synot liga » 12 zájemců o Intertoto

Synot liga - 12 zájemců o Intertoto

12 zájemců o Intertoto © -

0

Líbilo se

24.01. - Pouze čtyři týmy nepodaly přihlášku do Intertoto Cupu, ze kterého se dá postoupit do Poháru UEFA. Na jedno volné místo tak připadá dvanáct zájemců.

O letní soutěž nemají zájem pouze Jablonec, Plzeň, Kladno a Bohemians 1905 a to dokazuje, že Intertoto je u nás velmi populární. Svaz dokonce zažádal o jedno místo navíc, ale pravděpodobnost, že bychom do této pohárové soutěže vyslali dva účastníky je malá. Ze soutěže by se totiž musela nějaká země odhlásit.


O jediném účastníkovi Intertota rozhodne postavení v lize. Týmy na 1. - 3. místě dají přednost Lize mistrů resp. Poháru UEFA, na účast v letní soutěži bude tedy stačit přihlášeným týmům čtvrté místo. Záležet však bude ještě na domácím poháru. Kdyby totiž 3. tým ligy vyhrál Pohár ČMFS, tak jde do Poháru UEFA i čtvrtý celek.


Inovovaná soutěž má na programu tři kola. Vítězové toho třetího, které se odehraje na přelomu července a srpna, postoupí do 2. předkola Poháru UEFA. Český klub vstoupí do druhého kola, to se uskuteční na začátku července. Minulý ročník se moc nepovedl Liberci, ten nestačil na kazašský celek Tobol Kostanay, a se soutěží se rozloučil hned na začátku.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
masel - 25.01. Odpovědět

Plzen? co ty by na to mají to opravdu nechápu proč nechtějí nechápu fakt to nedokážu pochopit Smajlík 11 Smajlík 11 Smajlík 11

masel
fcs - 24.01. Odpovědět

jn pristi rok bude zrusena bohuzel

Mattess - 24.01. Odpovědět

Poslední ročník,pak to pan Platini prosadí jinak

Mattess
45 - 24.01. Odpovědět

Most má???????????????????to je mi divné

Lukino - 24.01. Odpovědět

O letní soutěž nemají zájem pouze Jablonec, Plzeň, Kladno a Bohemians 1905

45 - 24.01. Odpovědět

nevíte kdo prihlasku nepodal????

Reklama
Reklama
Nejnovější články