Zpět na » Synot liga » Kalouda zatím Brno neopustí, ale...

Synot liga - Kalouda zatím Brno neopustí, ale...

Kalouda zatím Brno neopustí, ale... © -

0

Líbilo se

24.01. - Zástupci Juventusu a Brna dnes sice našli společnou řeč, ale Luboš Kalouda zatím pátý tým tabulky neopustí. Výsledný kompromis musí schválit Juventusu klubové představenstvo.

Největší rozpor mezi oběma stranami byl v částce, za kolik by Brno bylo ochotno Kaloudu pustit. Podle italských médií Juventus nabízel minulý týden za vícemistra světa do dvaceti let 65 milionů korun. O takovém odstupném nechce však slyšet spolumajitel brněnského klubu Roman Pros.

Ale dnes se vše obrátilo a oba kluby se přiblížily ve svých přestavách. „Dnes si obě strany vyjasnily stanoviska. Jednání proběhla velmi korektně. Nalezli jsme společnou řeč,“ řekl spolumajitel klubu Roman Pros pro oficiální stránky klubu.

Dalším přáním Romana Prose bylo, aby Kalouda strávil jarní část Gambrinus ligy v Brně. „Pozitivem je, že Juventus akceptoval náš požadavek na Lubošovo hostování v Brně,“ doplnil Pros na stránkách klubu.

Kalouda je momentálně s brněnským klubem na soustředění v Turecku. V první lize nastoupil ve 24 zápasech, vstřelil 5 branek. Je vícemistr světa do 20 let z Kanady.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, 1fcbrno.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

hosi to je spatny Kalouda nesmi odejit on tahne posledni dobou Brno a nesmi odejit mi vycvivime talenta a slohne ho nejakej jinej klub jako napr. Mazuch Smajlík 14 nejsem s toho natsenej zhe odejde

lukas451

Podle mě by měl zůstat v Brně nebo jít do slabšího klubu. V Juventusu si nekopne. Smajlík 13 Smajlík 13

Paradinho.
AjViS Ve - 24.01. Odpovědět

nvm nvm Kalouda je sice dobrej ale podle mě jde na začátek a do moc silného klubu..pokud se teda s Juve s Brnem domluví na přestupu

kitty06 - 24.01. Odpovědět

Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

spuggy - 24.01. Odpovědět

měl jít do nějakýho "slabšího" klubu (asi jako si vybral Fenin Wolfsburg), kde by pravidelně hrál...

riči - 24.01. Odpovědět

Akorát že do Wolsburgu šel Šimůnek

riči

Tak to jsi asi trochu neinformovaný...Fenin je ve Frankfurtu Smajlík 2

SunFells
Bejk - 24.01. Odpovědět

Souhlasím s Tebou, zejména jeho gól do sítě Sparty zůstane v mém slávistickém srdci dlouho... Smajlík 1

Bejk

To byl největší omyl v jeho kariéře, ale jinak mu to přeju

SunFells

Dalším přáním Romana Prose bylo, aby Kalouda strávil jarní část Gambrinus ligy. „Pozitivem je, že Juventus akceptoval náš požadavek na Lubošovo hostování v Brně,“ doplnil Pros na stránkách klubu. // Hoši, bacha na to, on chce jaro dohrát v Brně.

sd. Kančík BLACK
Mattess - 24.01. Odpovědět

Já bylsím že je na to ještě hodně brzo aby šel Luba do takovýho velkoklubu jako je JUVE,ale talent má nesmírnej podle nmě v létě odejde do Fioretniny za Hablem a Mazuchem...

Mattess
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články