Zpět na » Synot liga » Tipsport liga 2008 v neděli pozná vítěze

Synot liga - Tipsport liga 2008 v neděli pozná vítěze

Tipsport liga 2008 v neděli pozná vítěze © tipsport.cz - Tipsport liga 2007

0

Líbilo se

24.01. - O tomto víkendu se bude konat semifinále a finále největšího přípravného turnaje - Tipsport ligy 2008. V semifinále se nejprve střetne Liberec s Příbramí a poté Teplice s Artmedií Bratislava. Pojďme se podívat, jak se jednotlivé celky do finále dostaly.

Skupina A - Marila Příbram

Dalo by se říci, že hráči Příbrami se ve finále ocitli náhodou. První příčku ve skupině A totiž obsadila Bohemka, jenže ta odjíždí na soustředění, takže ji v semifinále nahradí právě "Starkovi" hoši, kteří se střetnou s Libercem.

Příbram v základní skupině porazila Budějovice 4:2, B tým Slavie 5:1 a prohrála s "klokany" 0:1.

Skupina B - Slovan Liberec


Slovan ztratil ve skupině body pouze za remízu s pražskou Duklou, jinak si počínal přesvědčivě, porazil Jablonec 2:1 a Plzeň 3:1.

Liberecký klub dokonce pořádá autobusový zájezd na semifinále, takže hráči mohou očekávat v pražském Edenu velkou podporu při zápase s Marilou Příbram.

Skupina C - Teplice


Žlutomodří si v "mostecké" skupině C poradili s Ústím 4:0, poté udolali Kladno 1:0 a postup si zajistili bezbrankovou remízou s domácím SIADem. Nyní je čeká v semifinále slovenská Artmedia Bratislava. Teplicím se v Tipsport lize tradičně daří, v loňském ročníku byly třetí a předloni se staly celkovým vítězem.

"Artmedie patří ke špičce ligy, jako jediná startovala v Lize mistrů, na Slovensku má zvuk. Disponuje stabilizovaným kádrem, který vhodně doplňuje, a jsou v něm výborní hráči," uvedl pro klubový web slovenský záložník ve službách Teplic Michal Gašparík.

Skupina D - Artmedia Bratislava

Ve "slovenské" skupině si Artmedia počínala více než suverénně, neztratila ani bod a všechny zápasy vyhrála o dvě branky. Brno a Trnavu porazila 3:1, Inter Bratislava 2:0. V sobotu odpoledne je tedy na programu souboj druhého celku Corgoň ligy s třetím týmem Gambrinus ligy.

Semifinálová a finálová klání se hrají na umělé trávě v pražském Edenu.

Sobota 26. ledna:
Semifinále: Liberec - Příbram v 11.00, Artmedia - Teplice ve 14.00

Neděle 27. ledna:
Zápas o třetí místo v 10.30, finále ve 13.30

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Věřím, že Teplice to zvládnou, i když Artmedia bude těžký soupeř.

Martin Kovařík
kamilchen - 24.01. Odpovědět

artmedia is the best!!!!!!!

Reklama
Reklama
Nejnovější články