Zpět na » Synot liga » Brno hlásí před odletem posilu do obrany: Josef Dvorník

Synot liga - Brno hlásí před odletem posilu do obrany: Josef Dvorník

Brno hlásí před odletem posilu do obrany: Josef Dvorník © -

0

Líbilo se

23.01. - Dnes podepsal s Brnem tříletou smlouvu s opcí obránce Josef Dvorník. Bývalý hráč Baníku Ostrava, který byl od léta v tureckém Manisasporu na hostování ze slovenského Ružomberoku, by měl vytvořit stoperskou dvojici s kapitánem Janem Trousilem.

Dvorník již odetěl s novým týmem na soustředění do Turecka, kam naopak neodcestovali zraněný útočník Došek a Milan Pacanda, který odešel na hostování do Zlína.

Od Dvorníka si velmi útočně laděné Brno slibuje zesílení obrany a hlavně zvýšení konkurence. Trenér Uličný o něj stál již v létě, ale přestup vyšel až teď. „Ano, ten kontakt trval již od léta, kdy pan Uličný odcházel z Ružomberka. Já jsem tehdy chtěl zkusit zahraniční angažmá. Když se mně teď brněnská nabídka vrátila na stůl, nebylo co řešit. Jsem rád, že se přestup podařilo uskutečnit a že jsem v Brně.“ řekla pro stránky Brna nový posila.

Brno by v Turecku mělo sehrát čtyři utkání, soupeři budou v sobotu Sportul Bukurešť, v neděli Metalurg Doněck, v úterý Dynamo Drážďany a ve čtvrtek Zimbru Kišiněv z Moldavska. Po návratu do Čech sehrájí zápas se Salcburkem a generálku v Senci.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dáda - 24.01. Odpovědět

péťa uličný tak je nakej nafouklej Smajlík 9

tomas - 23.01. Odpovědět

Brno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Bejk - 23.01. Odpovědět

Já myslím, že jo. Už v Baníku byl základní stavební kámen při titulu... a v létě ho chtěla i Slavia.

Bejk
pinta - 23.01. Odpovědět

Tak to se mýlíš! Dvorník v žádném případě nebyl základní stavební kámen titulu Baníku. Něco odehrál na začátku, ale pak se zranil a pak už ho do sestavy Besta s Bolfem prakticky nepustili. Je ale pravdou, že když musel zaskočit, tak i docela spolehlivě. Ovšem moc toho v mistrovské sezoně Baníku nedehrál. No a v další sezoně mu to nešlo a pak odešel.

pinta
Bejk - 23.01. Odpovědět

Jo to máš pravdu, samozřejmě, že dvojice Bolf-Besta byla tehdy nenahraditelná... Ale jak si řekl, když bylo potřeba, tak nezklamal... A pro Brno bude přínosem, po Trousilovi nemá druhého stopera.

Bejk

snad bude platnou posilou....

Fabregas??!!
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články