Zpět na » Synot liga » Teplice zúžily kádr

Synot liga - Teplice zúžily kádr

Teplice zúžily kádr © Martin Kovařík - Tepličtí při tréninku na umělé trávě v areálu Anger v Teplicích

0

Líbilo se

22.01. - Třetí celek Gambrinus ligy FK Teplice dnes zúžil kádr, v jarní části sezóny v týmu nebudou působit Zdeněk Koukal, Aleš Hanzlík a Tomáš Vondrášek, ti odejdou na hostování.

Zdeněk Koukal odcestoval na soustředění s Viktorií Žižkov a oba celky zatím o jeho působení jednají. Jeho uvolnění je však poměrně překvapivé, jelikož jde o univerzálního hráče schopného nastoupit kdekoliv na levé straně a taktéž i v útoku. Jeho podzimní forma ale po slibném startu hodně utrpěla po rekonvalescenci ze zlomeného kotníku.

Od středy se s Ústím nad Labem budou připravovat Aleš Hanzlík a Tomáš Vondrášek. Oba mladíky na podzim brzdila zranění, proto dostanou příležitost pravidelně hrát v druhé lize. "Určitě ještě kádr zúžíme, ale nejprve to chce sdělit hráčům, kteří půjdou na hostování, trenér Petr Rada. Během zítřka budeme moudřejší," sdělil pro teplický web sportovní manažel David Köstl.

S teplickým A týmem se bude i v dalších dnech připravovat talentovaný defenzivní univerzál Jan Bartoš, kterého si kouč Rada vytáhl po podzimní sezóně z B týmu.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz , fkteplice.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MiA - 28.05. Odpovědět

Wondy dobrá hlavičkaa Smajlík 3 Smajlík 8

dáda - 24.01. Odpovědět

no super,by mohli posílit králováček ne? Smajlík 17

Reklama
Reklama
Nejnovější články