Zpět na » Synot liga » Pospěch znovu před podpisem

Synot liga - Pospěch znovu před podpisem

Pospěch znovu před podpisem © -

0

Líbilo se

21.01. - Zdeněk Pospěch přeci jenom Spartu nejspíše opustí. Vedení letenského týmu se podle tiskového mluvčího Jakuba Otavy dohodlo s dánským klubem FC Kodaň a hráčovu dohodu potvrdil jeho agent Pavel Zíka.

Jednání o přestupu probíhala celý víkend, transfer je ve finální fázi, ale dokončen ještě není. Sparta má s Pospěchem domluvu, za jakých podmínek svého kapitána pustí do ciziny. A nabídka Kodaňe se těmto požadavkům velmi přiblížila. Hovoří se o částce padesáti milionů korun.

Sám hráč má na stole nabídku smlouvy na 3,5 roku, podle svého agenta Zíky je podpis velmi blízko. Podpisu byl však velmi blízko i v případě přestupu do Wolsburgu, který ale nakonec ztroskotal. Poté se Pospěch vrátil na Letnou a prohlásil, že v zimě již nikam nepřestoupí. Ale vidina zahraničního angažmá, které by si devětadvacetiletý kapitán Sparty zasloužil, by ho mohla zlákat.

Kdyby se nakonec přestup "upekl", stal by se Pospěch spoluhráčm reprezentačního záložníka Libora Sionka a hvězdy dánského fotbalu Jespera Gronjkeara.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
šidlák - 21.01. Odpovědět

mám obavy že smese vzdálily titulu prodat takhle dobrýho hráče do takovýho týmu.

maser dc - 21.01. Odpovědět

jeto ubohost sparty,křetínskýho,zíky i samotnýho hráce jít do pruměrnýho klubu.je vostuda že tým který má za posledních 15 let 12 titulu a je současně držitelem double prodá svého kapitána a současně apsolutně nej.hráče do takovýho klubu.tosme snad spadly na samotný finanční dno že máme tohle zapotřebý.sparta by prodala kohokoly a kamkoly jeto jedno hlavně že to něco hodí. a hráč před tejdnem taky řikal že už nikam nepujde to je vždycky kecu!!!! sparta forever!! Smajlík 14 Smajlík 14

Bejk - 21.01. Odpovědět

Tak to jsem opravdu zvědavý, kde nakonec skončí Smajlík 1 Smajlík 1

Bejk
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články