Zpět na » Synot liga » Mezlík bude hostovat v Budějovicích

Synot liga - Mezlík bude hostovat v Budějovicích

Mezlík bude hostovat v Budějovicích © -

0

Líbilo se

21.01. - České Budějovice získaly třetí zimní posilu. Z Brna se do osmého týmu tabulky stěhuje Pavel Mezlík, pro kterého je připraveno půlroční hostování s následnou opcí.

V Brně to měl jako ofenzivní záložník těžké, v jeho kádru se prosazoval jen těžko. Za pět sezón zde odehrál 72 zápasů a vstřelil pět gólů. V létě 2006 tak vzal za vděk hostováním ve druholigovém Hradci Králové. Podzimní část letošní sezóny pak strávil v Jihlavě, za kterou odehrál 14 zápasů.


Jihočeši v zimním přestupovém období počítají spíše se ztrátami. Klub postupně opustili Jaroslav Černý do Slavie, Brazilcovi Renananovi skončila smlouva, Marek Jungr se vrátil do Sparty, Karel Zelinka do Slavie a Tomas Radzinevičius s Danielem Rehákem do Liberce. Nejcitelnější budou ztráty Černého a Radzinevičiuse, se kterými odešlo osm podzimních gólů a hlavně četné zkušenosti.


Litevského reprezentanta by mohl nahradit Jan Svátek, který přišel z Jablonce. Dalším novicem v týmu je pak Petr Dolejš, který přišel z divizních Strakonic. Jedenadvacetiletý hráč se nejlépe cítí na kraji zálohy, kde se uvolnilo místo po Jaroslavovi Černém. Na toto místo si však bude dělat zálusk i Mezlík.


V jihočeském klubu neuspěl na testech slovenský obránce Ján Marcin, který se vrací zpět do Sence a bude tak v jeho dresu bojovat o záchranu v Corgoň lize. S prvním mužstvem naopak trénuje Martin Jasanský. Tento talentovaný hráč působil na podzim v dorostu a v nejbližších dnech se rozhodne o jeho budoucnosti v A-týmu.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
zemi - 23.01. Odpovědět

jo byl tam půl roku na hostování

Mattess - 23.01. Odpovědět

nehrál za Hradec králové??

Mattess
Reklama
Reklama
Nejnovější články