Zpět na » Synot liga » Když ne Wolfsburg, tak Kodaň?

Synot liga - Když ne Wolfsburg, tak Kodaň?

Když ne Wolfsburg, tak Kodaň? © -

0

Líbilo se

20.01. - O Zdeňka Pospěcha se velmi vážně zajímá FC Kodaň. Pravý bek Sparty a české reprezentace sice prohlásil po jeho neuskutečněném přestupu do Wolfsburgu, že do léta zůstane ve Spartě, ale v případě dobré nabídky by se přeci jenom mohl přesunout do Dánska.

Kodaň oslovila Spartu již na začátku týdne, ale až o víkendu se nabídka dánského klubu a požadavky českého mistra přiblížily. FC Kodaň by měla nabídnout padesát milionů korun jako odstupné a pro hráče by měla být podle agenta Pavla Zíky připravena smlouva na 4,5 roku.

Teď už záleží jen na Pospěchovi, jestli nabídku přijme. Strach o jeho účasti na Euru mít nemusí, jeho možný budoucí spoluhráč Libor Sionko patří do výběru národního týmu již delší dobu. Kdyby nakonec Pospěch přestoupil, s čímž se již počítalo, tak by Sparta přišla o svého nejlepšího hráče a kapitána.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
sks - 22.01. Odpovědět

fuj sralta

24 - 21.01. Odpovědět

zmena jde do KADANE Smajlík 2

sks - 20.01. Odpovědět

zdenda je dobrej bek... a podle mě by ho měli za takový prachy pustit!!! sks titul

spartan - 20.01. Odpovědět

ty vole snad nikam nepujde bych ho nepustil

maser dc - 20.01. Odpovědět

jestly pujde do kodaně tak sito u mě pokakal nejen on ale i jeho manažer i sparta ta už neví jak peníze vydělat tak byho klidně prodala třeba do rumunska hlavně že něco utrží jeto křetínskýho ubohost a sem na zdenka zvědavej říkal že už v tomhle př.obdobý nikam nepujde. ale ono toje těžký dokavat bude 1 euro 26 korun tak to jiný nebude. doufám že když odejde že aspon pulku peněz s přestupu investujou do rajnocha!! sparta forever!!!

willi - 20.01. Odpovědět

nerikal ze uz tuhle sezonu nikam nepude?

Mattess - 20.01. Odpovědět

Když ne Kodaň tak Teherán? Smajlík 3

Mattess
Arjen - 20.01. Odpovědět

Kodan je lepsim tymem nez Sparta??Mno nwm estli by si Zbyna polepsil...sice tam hraje Sionko ale kvalitativni rozdil nevidim,,....skoda je ze neprestoupil do Wolfsburgu:(

Bejk - 20.01. Odpovědět

Ja si myslim, že Kodan je lepsi nez momentalní Sparta, a treba momentalní Anderlecht není lepší než momentální Slavie, přesto Vlček odesel. Proste česká liga je česká liga.

Bejk
Bejk - 20.01. Odpovědět

No sice jsem slávista, ale Pospěcha mám rád. Je mi ho docela líto, že mu Sparta prostě nedovolí odejít ve 29 letech. To naše vedení Vlčákovi problém nedělalo. A kdo dnes dá za skoro 30 letého hráče 50 milionů?

Bejk
KaPi - 20.01. Odpovědět

Tak co teda ty jo? Smajlík 12

KaPi
Reklama
Reklama
Nejnovější články