Zpět na » Synot liga » V Baníku mají nového předsedu představenstva

Synot liga - V Baníku mají nového předsedu představenstva

V Baníku mají nového předsedu představenstva © -

0

Líbilo se

17.01. - Tomáš Trucha se stal novým předsedou představenstva klubu FC Baník Ostrava. Střídá tak dosavadního předsedu Jakuba Kahouna, který se přesouvá na pozici člena dozorčí rady.

Trucha v ostravském klubu působí od léta 2007. Do Baníku přišel z Jablonce. Do dnešního dne byl generálním sekretářem i vedoucím "A" mužstva Baníku Ostrava.

"Je to pro mě ohromná pocta, protože Baník považuji za jeden z nejvýznamnějších klubů u nás. Vnímám, že je to klub s obrovskou historií, ale i velkou budoucností", prohlásil nový předseda představenstva slezského klubu.

Tomáš Trucha by rád pokračoval v práci, jakou se Baník posledních pět let ubírá a doufá, že nezklame důvěru majitelů. Jeho úkolem bude řízení samotného chodu klubu, bude zastávat funkci předsedy představenstva a generálního sekretáře.

Jakub Kahoun se přesunul na pozici dozorčí rady, ke bude působit s jejím předsedou Vojtěchem Fléglem a Rudolfem Řehánkem. V dozorčí radě se nyní budou probírat dva velmi důležité projekty. Jsou jimi výstavba sportovního centra a poté koordinace přesunu klubu na zrekonstruovaný Městský stadion ve Vítkovicích.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ANti ACS - 18.01. Odpovědět

Fcb Smajlík 6

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články