Zpět na » Synot liga » Hodúr přestupuje do Mladé Boleslavi

Synot liga - Hodúr přestupuje do Mladé Boleslavi

Hodúr přestupuje do Mladé Boleslavi © fcslovanliberec.cz - Ivan Hodúr

0

Líbilo se

09.01. - Ivan Hodúr opouští Liberec a stěhuje se do Mladé Boleslavi, kde se už dohodl na smlouvě.

Osmadvacetiletý záložník strávil ve Slovanu sedm let, během nich odehrál 147 zápasů a vstřelil 17 gólů. Jeho výkony mu vynesly i místo ve slovenské reprezentaci.


Samotný Hodúr už v létě prohlašoval, že chce z Liberce odejít. V červnu 2008 by mu končila smlouva a nabídku na prodloužení rázně odmítl. Podle libereckého klubu totiž požadoval 1 500 000 Kč jako bonus za podpis, což samozřejmě vedení Slovanu neakceptovalo. Jeho odchod tak byl již téměř hotovou věcí.


Severočeši tak zatím nemají ve svém kádru typického tvůrce hry, který by slovenského reprezentanta dokázal nahradit. Je zde pouze mladík Ján Vlasko, který už nasbíral několik ligových startů, ale slovenského tvůrce hry by asi nahradil jen stěží, je to spíše naděje do budoucna. Na Hodúrově místě by ještě mohli nastoupit Papoušek nebo Frejlach.


Na podzim liberecké vedení pošilhávalo po zlínském Lukášovi Opielovi, zájem pak postupně upadl a teď by se mohla jednání opět obnovit. O jedenadvacetiletého hráče měla zájem i Boleslav, která musí zacelit díru po Matějovském. Ale kvůli příchodu Hodúra, se moc velké šance Opielovi ve středočeském klubu nedávají.


Liberec z podzimního kádru opouští již druhý klíčový hráč. Jan Blažek odešel do Slavie a dnes právě Ivan Hodúr do Mladé Boleslavi. Naopak přišli Gecov (Slavia), Dočkal, Vácha (oba Slavia hostování), Smetana (Fulnek), Matula (Opava návrat z hostování), Radzinevičius, Rehák (oba České Budějovice Budějovice návrat z hostování)

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kol - 10.01. Odpovědět

je to dobře Smajlík 3

Mattess - 09.01. Odpovědět

Uvidíme jak se z toho ,,Libe´´ otřepe...

Mattess
Mattess - 09.01. Odpovědět

Hm to se Bloce vyplatí kupovat hráče,když ho v létě mohla mít zcela zdarma...

Mattess
Kotel - 10.01. Odpovědět

No tak když jim odešel Matějovský tak co mají dělat do léta čekat nemůžou pokud nechcou sestoupit

Reklama
Reklama
Nejnovější články