Zpět na » Synot liga » Jaroslav Černý do Slavie

Synot liga - Jaroslav Černý do Slavie

Jaroslav Černý do Slavie © -

0

Líbilo se

09.01. - Jaroslav Černý má namířeno do Slavie, kde podepsal tříletou smlouvu. Již dnes odjede za svým novým týmem do Krkonoš. Kluby se dohodly na jeho přestupu.

Slavia o Černého stála již v létě, ale k dohodě s Budějovicemi došlo až letos. „Proběhla složitá jednání, jsem rád, že se nám podařilo vše dotáhnout,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal pro oficiální stránky Slavie. Hráč podepsal smlouvu na tři roky. „Kluby se dohodly nezveřejnit přestupovou částku, mohu prozradit pouze, že je adekvátní kvalitám hráče,“ řekl manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal. Spekuluje se však o částce mezi deseti a dvanácti miliony korun.

„Jsem rád, že to dobře dopadlo, už před půl rokem k tomu bylo dobře nakročeno, ale nevyšlo to. Mám radost, že se kluby dohodly a že je to už za námi, Slavia je pro mě velkou výzvou, je to krok dopředu, i když jsem si plně vědom toho, že ve Slavii je vše pod mnohem větším tlakem a v týmu bude obrovská konkurence,“ neskrýval nadšení Jaroslav Černý, který by měl dnes společně s další posilou Slavie Janem Blažkem odcestovat za týmem do Krkonoš, kde hráči vedoucího celku Gambrinus ligy nabírají fyzickou kondici.

Ve Slavii jsou momentálně čtyři kvalitní levonozí záložníci. Daniel Pudil, Tomáš Jablonský, zraněný Dušan Švento a dnešní posila Černý. Nabízí se varianta s Pudilem na levé straně obrany, před kterým by operoval právě Černý.

Jaroslav Černý sbíral ligové starty v Opavě, v Olomouci, v Brně a od září 2006 v Českých Budějovicích, kde se jeho hostování z Brna změnilo v přestup. Má dobrou kopací techniku a střelu. V letošní sezoně odehrál 16 ligových zápasů, vstřelil čtyři branky. Dosud nastoupil ke 143 prvoligovým zápasům, v nichž vstřelil 17 branek. Je v širším kádru národního mužstva.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, Slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
maser dc - 11.01. Odpovědět

sparta mistr 07-08!!!!!! rozneseme sesivky na kopytech!! uz se tesim az budou v kvetnu zase fnukat a hledat priciny 2 mista v lize!! maser dc ! sparta forever!!

Mattess - 11.01. Odpovědět

Fňuká jenom sparta čůráku!!Sparta Mistrři druhý Ligy 2009/2010 Slavi Mistr Ligy 2008-2123

Mattess
Richie - 09.01. Odpovědět

Škoda, no... :-( Trošku jsem věřil, že tandem Franz Straka a Karel Poborský do Slavie Černého nepustí, když se ale Sparta do boje nepustila, tak šel hráč logicky za lepším... Jsem na ty kluky budějovický teď zvědavej... Už tak tam Franz s tím kádrem dělal na podzim co se dalo. Teď pryč Radzinevičius, Černý, Kučera chce jít... Moc slušných hráčů jim tam nezbude :-( SPARTA FOREVER

Richie
Mattess - 09.01. Odpovědět

Jáááááááááááááááárd a Černýýýýýýýýý!!Wýtej Borče(Jarda-jeden z klíčů k titulu!!)

Mattess
Bejk - 09.01. Odpovědět

Poborský by ho udrřel, ale Černý do Slavie chtěl.

Bejk
lola - 09.01. Odpovědět

Proč to nešlo už před rokem Smajlík 6

kyrby - 09.01. Odpovědět

Karel Poborský at rezignuje,debil,kdyz neudrží hráče

Mattess - 09.01. Odpovědět

Taky můžu říct Doležal ať rezignuje debil,když neudrží hráče(Standu Vlča)ale pro něj je Anderlecht krok vpředa jako pro jardu Slavia

Mattess
Bejk - 09.01. Odpovědět

Přesně tak... BTW Doležal, Jarolím a Rosen jsou tři největší hvězdy Slavie!!

Bejk
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články