Zpět na » Synot liga » Studík bude hostovat v Mostě

Synot liga - Studík bude hostovat v Mostě

Studík bude hostovat v Mostě © -

0

Líbilo se

07.01. - Do fotbalového Mostu se stěhuje Jiří Studík, který bude na Severu Čech hostovat z pražské Slavie do konce sezóny.

V současné době probíhají jednání mezi vedením Mostu a Slavie o tom, zda bude součástí hostování i opce na případný přestup. V mosteckém dresu by mohl Studík nahradit Andrého Hainaulta, který odešel nedávno hostovat do Sparty.


Podzimní část strávil dvaadvacetiletý obránce na hostování ve druholigových Bohemians, tam nastoupil k devíti zápasům. Odchovanec Slavie za svůj mateřský klub odehrál devět ligových zápasů, dva pak ještě přidal v dresu Slovácka, kde před necelým rokem hostoval. Gólově se prosadil jednou.


Most zažívá poměrně krušnou zimu. Během zimního přestupového období již odešli Toleski, Hainault, Holenda, Jedinák, Čonka, Štípek, Fleišman, Japan naposledy Mendy. V kolonce příchodů jsou ještě kromě Studíka Jakub Bureš a Dave Simpson. Z hostování se pak ještě vrátili Martin Suchý a Petr Jedruščák.


Šestadvacetiletý Bureš bude v Mostu na hostování do konce sezóny ze slovenského Ružomberoku, s naší nejvyšší soutěží má četné zkušenosti. V dresech Blšan, Opavy, Slovácka a Českých Budějovic nastoupil tento obránce k 131 zápasům.


Dave Simpson je kmenovým hráčem Sparty, za níž však neodehrál ani minutu, a tak je především známý, ze svého působení na Kladně, za které odehrál půlsezónu. Během ní nastoupil tento vytáhlý útočník k 15 zápasům, gólově se prosadil jen jednou. Po té ale přišel zápas v Teplicích a střet s Josefem Kaufmanem, po kterém dokonce bojoval o život. Přišla dlouhá pauza a nyní se tedy vrací na českou prvoligovou scénu.


Most bude chtít svůj kádr ještě zkvalitnit, v poslední době se hovořilo o Gaúchovi nebo Gedeonovi. Klub bude také zkoušet řadu zahraničních hráčů.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, fksiadmost.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
petr - 08.01. Odpovědět

simpson dal na kladne jeden gol a ne pet

Mattessks - 07.01. Odpovědět

Kdy tam půjde Gaucho??

kumbi - 07.01. Odpovědět

jo jen ať chodí hráči, ale přece jenom by to chtělo kvalitnější hráče s více zkušenostmi a hlavně zkušeného golmana!!!

kumbi
Maty - 08.01. Odpovědět

Zkušeného gólmana máme ale né kvalitního..

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články