Zpět na » Synot liga » Hainault nakonec do Sparty!

Synot liga - Hainault nakonec do Sparty!

Hainault nakonec do Sparty! © -

1

Líbilo se

06.01. - Kanadský obránce Andrew Hainault míří do pražské Sparty. Oznámili to zástupci klubů Sparty a Mostu. Hainault měl jít původně do Slavie.

Trenér Bílek se nechal po podzimní části slyšet, že by chtěl do týmu ještě nějakého stopera. Vedení mu přání splnilo a přivedlo obránce Hainaulta z Mostu. Kanaďan se stal druhou velkou posilou, která by měla vyztužit defenzivu úřadujícího mistra.

Kanadský obránce měl původně odejít do Slavie. Vypadalo to, že jeho přestup do vedoucího mužstva Gambrinus ligy je hotovou věcí. Nakonec však míří k hlavnímu rivalovi Slavie.

Jednadvacetiletý fotbalista přichází do Sparty na půlroční hostování s opci na případný přestup. Naopak do Mostu míří pětadvacetiletý útočník Dave Simpson. Ten by měl alespoň částečně nahradit Goce Toleskiho, který odešel do Slavie.

Andrew Hainault působí v české lize už dva roky a v Mostě pravidelně hrával. Nastoupil k 46 zápasům, v nichž vstřelil jeden gól. Mladý stoper už také odehrál devět utkání za kanadský národní tým.

Dave Simpson je známý působením na Kladně. Výrazněji se zatím neprosadil.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mike - 06.01. Odpovědět

Akorát ten nehrál za Kladno.

Mike
Mattess - 08.01. Odpovědět

No ale kde skončil?v zachranujícím se Mostě a ve Sraltě hrál jen za b-tým,ale kvalitný hráč to je,jinak proč Kladno už nepočítá s Williamsem??

Mattess
Mike - 06.01. Odpovědět

To samý s Hainaultem.

Mike
Mike - 06.01. Odpovědět

Náhodu, Dave je dobrej fotbalista, když hrál za Kladno, přišli se na něj podívat i scouti z Charltonu.

Mike
Mattessks - 06.01. Odpovědět

Dejte mu do ruky Hokejku a hokejová sparta¨může mít zlatý Hattrick,fotbal muý moc nejde Kanaďasnovi... Smajlík 2 SKS 4ever

Mattess - 06.01. Odpovědět

V zápětí se musím opravit je to dobrej bek,škoda no nechte si ho sparto stejně bude vyhřívat lavici,jinak Andrew you make bed nonsense!!A pane Doležlal vy ste to zas promrhal teď nám toh zrzouna vyhoukla konkurence,no nic život jde dál..snad se udělá ten Jarda černý a doufám že k.j. přivede eště nějaký šikulky z Francie pač Tijani a Micky jsou dobří a chtělo by to ještě další takoví

maser dc - 06.01. Odpovědět

toje zoufaly to si mohly nechat brezinskyho nebo koupit spatky homolu nebo petrouse to neni stoper pro spartu a ja se radoval ze je ve slavii. bilek je zoufalec takoviho slabyho stopera at se de s kretinskym uz vycpat. sparta forever maser dc.

PiotrIV - 06.01. Odpovědět

nechte si ho, my se vyhlížíme po lepších Smajlík 3

PiotrIV
kokeš - 06.01. Odpovědět

to si teda most pomohl, Hainault je milionkrát lepší než Simpson Smajlík 14

Hmm až na to.. - 06.01. Odpovědět

že Hainoult je bek,Dave atak

kokeš - 06.01. Odpovědět

ale kvalitativně sou každej trochu jinde, hainault hraje už 2 sezóny v základu mostu a patří k těm lepším hráčům zatímco simpson hrál pár zápasů za kladno pak se zranil a teď si půl roku proseděl

ANti ACS - 06.01. Odpovědět

To jsou věci Smajlík 11

Aaron - 06.01. Odpovědět

Jsem rád, že do Sparty přišel Hainault. Snad dostane dost příležitostí. Škoda jen, že oslabí Most. Snad jim Dave Simpson pomůže k záchraně.

Aaron
siadak - 06.01. Odpovědět

je mi líto že od nas odchází snad Dave pomůže k zachrane

Reklama
Reklama
Nejnovější články